Голосування / опитування / кнопки , Telegram

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Telegram - Голосування / лайки / дізлайкі / опитування / кнопки 497
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюОднак, з'явився бот, який перевіряє канали на наявність накрутки. Але робить він це за запитом, коли бажаєте продати або купити канал. Одним з елементів месенджера є голосування.

Користувачі бачать опитування в паблік на актуальну тематику і приймають в ньому участь, вибираючи один із запропонованих варіантів відповідей. Чим цікавіше і резонансних голосування, тим більший ажіотаж до нього, але не все так просто.

Залучити багатомільйонну аудиторію у голосування, яке розміщене в паблік з 500-ми передплатниками неможливо. Для цього і стане в нагоді накрутка опитування.

Такий вид спілкування з аудиторією дозволяє не просто привернути увагу, а й змусити передплатника телеграм долучитися до пабліку, стати його частиною, взяти активну участь в його житті. Бонусом стануть лайки, коментарі, репости і нові фоловерів.

Vote-бот допоможе створювати опитування для користувачів месенджера, опитування конструюється дуже просто: спочатку користувач повинен віддати боту саме питання, потім варіанти відповіді до нього. Коли опитування готовий, його можна опублікувати в групі або ж розсилати друзям в особистих повідомленнях.

Накрутка голосувань в телеграм - одна з найпопулярніших послуг майданчики, яка проте дещо специфічна, ніж накрутка традиційних параметрів на кшталт передплатників, переглядів і лайків.

Проте, в сфері SMM голосуванням приділяється не менше уваги, ніж іншим аспектам просування, і ось чому.

Перше, на що ми робимо упор, починаючи просувати телеграм-канал, це його наповнення та оформлення.

Другий пункт - контент, він повинен бути регулярним, актуальним і оригінальним.

Також як аспект можна виділити SEO напрямок, без якого в просуванні нікуди. Потім йде накрутка - штучне збільшення основних параметрів каналу з метою стимулювання інтересу аудиторії. Знати думку своєї аудиторії завжди корисно. Ці знання потрібні не для задоволення цікавості, оцінка аудиторії, це серйозний механізм, який рухає проект до успіху або провалу.

В незалежності від спрямованості каналу або групи, завжди є коло постійних читачів, споживачів. Дуже важливо, щоб основна маси була задоволена проектом. Саме з цією метою і проводяться опитування щодо контенту, наданих товарів або якості послуг, що надаються. Опитування в Telegram - відмінний спосіб отримання зворотного зв'язку від передплатників каналу.

При цьому, якщо раніше для створення голосування або опитування в телеграм-каналі були потрібні сторонні боти, тепер цей функціонал доступний в самому додатку. Важливим критерієм є кількість лайків і дізлайков, збільшити їх число можна вдавшись до накрутці. Знати думку своїх передплатників, потрібно для подальшого розвитку свого проекту, який приведе до успіху, якщо прислухатися до своєї аудиторії. Важливо що б основна маса передплатників була задоволена вашим продуктом, саме з цієї поставленої мети проводяться голосування в телеграм.

Пропонуємо замовити у нас Telegram - Голосування, лайки, дізлайкі, опитування, бо у нас швидкий спосіб замовлення послуги і привабливі ціни.