Друзі на профіль , Мій світ

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Мій Світ - Друзі на профіль з затримкою 69
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюНа сьогодні Mail.ru - потужний соціальний портал Рунета, аудиторія якого складає близько 50 млн унікальних користувачів. Він входить в ТОП-5 соціальних мереж країн пострадянського простору. Особливу популярність у споживачів цей майданчик завоювала своїми корисними онлайн-додатками і об'ємним арсеналом цікавих ігор.

 Одне з основних відмінностей Мого світу від інших соцмереж - на цьому майданчику досить складно накрутити лайки самостійно. Для цього знадобляться акаунти реальних користувачів, а не мертві сторінки. Накрутити Мій світ в Mail.ru - прямий шлях до популярності.

Якщо вас цікавить, як накрутити лайки або додати друзів в Моєму світі, звертайтеся в нашу компанію.

Реклама в мій світ - це спосіб отримати додатковий трафік з поштової мережі Mail.ru. Ця мережа є поєднанням інтернет-додатків, знайомства, блогів, інтернет вікторин та опитувань. Завдяки своїй популярності в даний час, цю мережу активно використовують як соціальні закладки на багатьох інтернет ресурсах.

Мій Світ може виступати в ролі рекламного майданчика для додаткових інтернет продажів або отримання трафіку. Так наприклад, розкрутка групи в Мой Мир дозволить поліпшити видимість групи в пошуку і зробити її популярнішою. Отже група буде давати більше користі і віддачі у вигляді трафіку і замовлень.

Головні особливості мережі Мой Мир це лояльність до рекламних акцій Дозволяється збільшувати чисельність спільноти без ризику на блокування Збільшувати кількість друзів в профілі Мій Світ Розкручувати сайти з віджетом Мій Світ, шляхом збільшення числа лайків на кнопці «Мій світ», «My@Mail.Ru»

«Мій мир@Mail.Ru» (my.mail.ru) - соціальна мережа, що належить Mail. Ru Group. За даними Alexa Internet, п'ятий за популярністю сайт в Росії, перший - в Казахстані, 27-й - в світі. Задуманий для об'єднання контента інших сервісів порталу Mail.ru (спочатку - Блогов@Mail.ru, Видео@Mail.Ru, Фото@Mail.Ru і Ответов@Mail.Ru) в єдиному інтерфейсі. "Мій світ" зараз об'єднує можливості служб блогинга, зберігання фотографій і відеозаписів, а роль служби миттєвого обмінного повідомленнями в «Моєму світі» грає веб-версія Mail.Ru Агента. Щомісячна аудиторія соціальної мережі становить понад 70 млн.

Користувачів. "Мій світ" виявився єдиною мережею, жіноча аудиторія якої перевищує чоловічу і становить близько 50 млн. Унікальних користувачів Для клієнтів бізнес яких найбільш популярний в соціальній мережі "Мій світ", для категорій товарів і послуг найбільш цікавих для жінок старше 25 років (більшість близько 40 років), то наші послуги дозволять підвищити популярність і відвідуваність, збільшити активність користувачів, отже, рівень індексації і прибуток з переглядів від реклами і / або цільової аудиторії для розвитку вашого бізнесу.

Це єдина соціальна, де вузьконаправлена ​​стратегія просування досягає максимальних результатів релевантності ваших продуктів / послуг на відповідність виданої інформації за запитом, а так само підніме пертінентность, тобто забезпечить очікування ваших клієнтів і результатами пошуку.