Купити друзів / підписників на профіль в Вконтакте. Платна накрутка.Як купити перегляди, підписники, лайки, коментарі?

РеєстраціяДодайте кошти на свій балансСтворіть компаніюVKontakte підписники

Ціна грн / 100Для безкоштовного тестування цієї послуги зв’яжіться з онлайн-консультантом унизу праворуч.


З нашою допомогою ви зможете легко збільшити кількість реальних друзів і підписників на ваш профіль.

Ніяких ботів і фейковий сторінок - тільки реальні користувачі з активними акаунтами! Накрутка нових заявок ВКонтакте вже через кілька годин після замовлення!

Виконавцями вашого завдання є справжні власники сторінок ВКонтакте, які додаються в друзі за певну винагороду, так звані, офферні користувачі - це поширена практика в SMM-технологіях.

Сьогодні існує безліч сайтів і сервісів накрутки друзів ВКонтакте, але далеко не всі вони зможуть гарантувати замовникам передбачувану і стабільну поведінку офферов. Коли у користувача всього 30 друзів, то це створює складності, особливо, якщо людина публічна, творча або займається своїм бізнесом. Можна додавати різних людей в надії, що вони дадуть відповідь взаємністю або використовувати послуги компаній.

Швидка накрутка друзів ВК займає не так багато часу - аудиторія збільшується в геометричній прогресії, ви потрапляєте в ТОП і рекомендовані розділи.

Навіщо потрібні друзі і накрутка в ВК?

У житті друзі потрібні, щоб підтримати і допомогти, але і в інтернет просторі їх призначення схоже. Швидка накрутка підписників ВК допоможе швидше поширити новину, отримати пораду, повідомити про новинку. У ВКонтакте створено комфортне середовище для різних напрямків роботи і всюди потрібні підписники:

Розкрутка групи. Накрутка підписників в ВК призводить до того, що користувач міг запрошувати підписників в групи. Яка б не була тематика спільноти: кулінарія, кінематографія або продаж товарів, їй буде потрібно аудиторія, яку найлегше знайти серед своїх друзів.

Реклама. Можна додати друзів ВК, щоб потім розповісти їм про новинки та своєї продукції. Популярні блогери беруть участь в партнерських програмах, співпрацюють з відомими брендами, хоча починали простими людьми, які набрали досить підписників для просування лейбла або товару.

Після накрутки друзів ВК блогери рекламують інші групи, акаунти, допомагаючи просуватися їм за матеріальну винагороду. Лайки під постами, фото і відео отримують від підписників, яких приносить накрутка друзів і цікавий контент. Блогеру не потрібно просити себе «лайкнути» - серед величезної аудиторії обов'язково знайдуться ті, кому сподобається оновлення його друга.

Домогтися популярності допоможуть друзі в соціальній мережі. Адже при великій їхній кількості можна розрекламувати свою або чужу групу. Зробити це досить просто. Адже ми є сервісом накрутки друзів Вконтакте онлайн.

Кому підійде накрутка друзів Вконтакте? Зараз багато хто займається фрілансом чи різними хобі. Так чому б не вивести їх на новий рівень.

Не знаєте, як працювати з групою? Накрутіть друзів Вконтакте і забезпечте себе стабільним припливом клієнтів. Зростання популярності аккаунта дозволить Вам поширити свої послуги. Неважливо, чим Ви займаєтеся, хтось точно цим зацікавиться. Потрібно тільки, щоб Ваш клієнт про Вас дізнався! Для цього використовуйте наш сервіс, зробіть накрутку аккаунта і Ви отримаєте улюблену роботу з хорошим прибутком!

Послуга по накрутці друзів і підписників використовується для просування особистій сторінці в мережі ВКонтакте. Завдяки їй ви збільшуєте число друзів і передплатників на вашій сторінці, тим самим піднімаєтеся в пошуковій видачі ВКонтакте (сортування пошуку йде по числу передплатників + друзів).

Після замовлення послуги вам будуть приходити нові заявки в друзі, їх ви можете як схвалювати збільшуючи кількість друзів, так і залишати в підписниках збільшуючи число підписників.

Накрутити друзів ВКонтакте рівносильно розширенню аудиторії мовлення. Це дозволяє створити коло з високою концентрацією однодумців, до якої хочеться долучитися іншим. Така реакція аудиторії на прості цифри забезпечує безперервне зростання числа передплатників і друзів. Ви зможете домагатися масштабних цілей швидко, легко і вигідно!

Як же це працює з акаунтами? Взагалі кількість передплатників і друзів в ВКонтакте - це один з параметрів популярності конкретного користувача. Чим більше передплатників у вашого профілю, тим популярнішими ви в соц. мережі. А як приємно усвідомлювати, що мільйони людей читають ваші новини, коментують і лайкають фото, або просто бачать рекламу вашої групи в своїй стрічці новин.

Хто ж такі ці передплатники Вк? Це люди, яких ви не додали в друзі, а вони так і «повисли» у вас в передплатників. Ваші новини будуть в їх новинній стрічці, але ви не будете стежити за їх оновленнями, так як вони не перебувають в списку ваших друзів. сторінки людей, які додаються при згоді на дружбу з обох сторін. Важлива відмінність друзів від передплатників полягає в тому, що згода на додавання в список друзів - обопільне, тобто одна сторона натиснула кнопку «Дружити», а друга відповіла на це позитивно. Передплатники ж просто підписуються на сторінку, а «френд» їх не обов'язково. При цьому обидві категорії бачать поновлення в новинній стрічці.

Отже, є кілька типів користувачів, яким варто купити друзів ВК.

Медійним особам, наприклад. За допомогою накрутки легко налагодити контакт з фанатами або шанувальниками, збільшивши свою популярність, а, отже, дохід. Простежується пряма залежність.  Купив більше друзів - вище статус, а також впізнаваність. Крім цього, навіть відомі люди часто купують лайки Вконтакте.

У сучасному світі кожен, хто мріє про популярність ВКонтакте, повинен подбати про велику кількість передплатників і друзів. Саме ці дві позиції вважаються одиницею популярності користувача.

Але як відразу обзавестися безліччю передплатників, не витрачаючи на це багато часу?

Купівля друзів ВК по суті, накрутка друзів в ВК - це навмисне збільшення аудиторії і постійних відвідувачів деякого профілю або групи. Вона є вагомою частиною стратегії по просуванню власного імені, продукту або контенту. Всі блогери, публічні особи, власники брендів прагнуть до популярності, адже в цьому сенс їх діяльності. Сучасна конкуренція за увагу аудиторії дуже висока, тому найбільш оптимальний метод просування в ВКонтакте включає в себе накрутку передплатників і друзів. У сучасному світі кожен, хто мріє про популярність ВКонтакте, повинен подбати про велику кількість передплатників і друзів. Саме ці дві позиції вважаються одиницею популярності користувача.

Але як відразу обзавестися безліччю передплатників, не витрачаючи на це багато часу? У вас мало передплатників в соціальних мережах? Ніхто не лайкать пости, які не робить репости записів?

Накрутка друзів в Вк вирішить цю проблему!

Кожен користувач соціальної мережі Вконтакте хоч раз бачив аккаунт, який показує велику активність - понад 1 000 друзів або передплатників. У деяких користувачів кількість передплатників сягає 10 000 чоловік. Мотиви отримати таку кількість підписок - це жага популярності або бажання заробити. Рекламодавці охоче співпрацюють з власниками популярних акаунтів, які можуть розміщувати ненав'язливу рекламу у себе на стіні за певну суму грошей.

Як накрутити передплатників в Вконтакте? Це вже інше питання. Є кілька способів - платні і безкоштовні - додати велику кількість друзів або передплатників. Отримати багато заявок, через накрутку друзів для сторінки (профілю) Вконтакте за низькими цінами просто. Дана послуга виконується реальними людьми, собачок не буде.

Підвищити популярність, зробити сторінку цікавою - це всже кілька вагомих причин для покупки друзів (передплатників) на аккаунт.