Емуляція активності / охоплення , Вконтакте

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
ВКонтакте - Перегляди постів (охоплення) 46
ВКонтакте - Перегляди постів (охоплення) 31
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюКупити, накрутити емуляцію активності Вконтакті. Соціальні мережі активно використовуються не тільки для знайомств, але і для бізнесу, сприяючи реалізації товарів і послуг.

Для цього вживаються заходи щодо популяризації тематичних груп і їх просуванню в ТОП пошукових запитів. Група або сторінка ВК з низькою активністю не здатна надовго залишатися в рейтингу видачі. Забезпечити ефективну підтримку розкрученому співтовариства допоможе покупка професійної емуляції активності Вконтакте.

Наш веб-сервіс пропонує купити розширений комплекс послуг, що дозволяє імітувати активність на обраних вами акаунтах ВК. Використання соціальних мереж в якості маркетингової майданчика перестало бути новинкою. Активність користувачів на сторінці кафе, товарів або послуг, дозволяє розширити рамки цільової аудиторії, привернути увагу споживачів до діяльності.

Рейтинг видачі ґрунтується на активності, низький рівень залучення знижує шанси на закріплення позицій в ТОПі пошукової видачі. Кожна шанована фірма має власне представництво в популярній соціальній мережі. Внесення свіжої інформації, інформування абонентів про найближчі заходи, публікація новин, не має сенсу без якісної стратегії просування. Стабільно висока активність обов'язково принесе плоди - профіль або спільнота стане доступним для читання пошуковими системами і для внутрішнього пошуку Вконтакте.

Статистика містить достатньо інформації для тих, хто все ще не розуміє: чи потрібна накрутка активності в соцмережі Вконтакте? Для перегляду досить увійти на акаунт і вибрати пункт меню "Статистика спільноти". Частковий доступ до показників залученості ВКонтакте можна побачити не використовуючи додаткові методи. Пост, опублікований на сторінці, містить деякі дані (лайки, репости, коментарі, перегляди), істотно полегшує процес вивчення.

Статистика Вконтакте містить інформацію, що відноситься до ряду параметрів. Аудиторія соціальної мережі «Вконтакте» становить понад 330 млн. Чоловік, а 75 млн. Її користувачів заходять сюди щодня. Така популярність дає величезні перспективи для реалізації самих різних маркетингових завдань.

Просування груп Вконтакте дозволяє отримувати дієві результати в найкоротші терміни. Ми пропонуємо комплексні рішення по просуванню груп Вконтакте, створюючи оптимальні умови для залучення передплатників в ВК і підвищення популярності груп і співтовариств в цільової аудиторії. Якісна розкрутка груп Вконтакте дозволяє формувати дієві канали для просування Ваших товарів і послуг в ВК, розкручування бренду, а також в реалізації інших завдань і швидкого досягнення поставлених цілей.

Багато брендів, у яких є спільнота у Вконтакте, вкладають чимало сил і часу для розвитку групи. А натомість отримують мінімальну активність. Мало хто замислюється, що передплатники можуть просто не бачити їхні пости у своїй стрічці. В цьому випадку потрібно проаналізувати охоплення передплатників і почати працювати над його зростанням. Про все по порядку.

Що таке охоплення передплатників у Вконтакте?

Охоплення передплатників - це кількість передплатників, які бачили ваші публікації в своїй стрічці новин. Одне охоплення передплатників у Вконтакте - це кількість користувачів, які побачили записи вашої спільноти в своїх новинних (передплатник) стрічках або безпосередньо на сторінці спільноти (НЕ передплатник). Багато хто плутає охоплення передплатників з переглядами. Ви можете, підвищити показники, посилити видимість контенту, постів. Привернути увагу до своєї сторінок, групі, заходу. Зайнятися комплексним просуванням свої акаунтів, в найбільш часто використовуваних, соціальних мережах. Весь спектр послуг, доступний в лівому меню, сайту.

Всі процеси, автоматизовані smart системою, нашого майданчика, а створення різною ціною політики, дозволяє знайти найвигідніші пропозиції, будь-якому користувачеві нашої системи. Давно не секрет, що соцмережі стали потужним інструментом для просування бізнесу, а не тільки сервісом для знайомства і спілкування.

Для того, щоб ваша група завжди перебувала в ТОПі пошуку, необхідно організувати емуляцію активності в суспільстві, адже якщо немає лайків на нові записи, збільшення кількості переглядів і репоста, то і в пошуковій видачі паблік виявиться на самих нижніх рядках.

Наша емуляція вконтакте найякісніша і не дорога, замовляйте у нас!

Реакція на нові записи за допомогою лайків. Цей спосіб є найпростішим і в той же час і найефективнішим. Тут у випадковому порядку виставляються різні лайки на нові коментарі, що привертає увагу, організовує обговорення, і викликає інтерес до теми. Збільшення переглядів в групах за допомогою накрутки. Емуляція такої активності є найбільш природною.

Забезпечте вашу паблік ВКонтакте або рандомний пост новими відвідувачами, і в майбутньому вони можуть стати постійними учасниками вашої групи!

Репости випадкових записів Для того, щоб репости працювали найбільш ефективно, краще всього вибрати саме випадкові записи або коментарі. Наша емуляція активності дозволить поширити їх серед товаришів, знайомих та інших одержувачів нові записи.

Накрутка активності для групи і спільноти Вконтакте дозволяє збільшити охоплення, кількість переглядів, лайків та репоста. Ця послуга допоможе зробити вашу групу привабливіше для рекламодавців.

Навіщо покращувати статистику спільноти Вконтакте? Якісна накрутка статистики в групі Вконтакте необхідна по ряду причин .. Перша з них - це підвищення привабливості для рекламодавців. Чим більше у вашій групі переглядів, лайків та краще охоплення, тим вона вигідніше для рекламодавця.

Всім відомо, що зараз на лідируючі позиції пошуку по групах і акаунтів постають не ті спільноти, в яких більше людей, а ті, в яких спостерігається підвищена активність.