Класи на пости / теми / повідомлення , Однокласники

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Однокласники - Класи на фото / пости Офферние 138
Однокласники - Класи на фото / пости з затримкою 153
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюСоціальна мережа Однокласники - один з найбільш відвідуваних ресурсів в російськомовному Інтернеті і з роками його популярність тільки зростає. На даний момент щодня на сайт заходять більше 70 мільйонів чоловік, тому не дивно, що багато хто використовує ок.ru як майданчик для просування своїх ідей, творчості, товарів і послуг.

Купити класи в Однокласниках - простий і ефективний механізм, який суттєво прискорює «розкрутку» профілю чи спільноти. По суті, класи - аналог лайків в інших соціальних мережах, клас говорить про те, що пост сподобався користувачеві. Чим більше у поста класів - тим він популярніший, відповідно - більше людей звернуть увагу не тільки на зміст посту, але і на його джерело (група або конкретний автор).

Соціальна мережа Однокласники - один з найбільш відвідуваних ресурсів в російськомовному Інтернеті і з роками його популярність тільки зростає. На даний момент щодня на сайт заходять більше 70 мільйонів чоловік, тому не дивно, що багато хто використовує ок.ru як майданчик для просування своїх ідей, творчості, товарів і послуг. Очевидно, що друзів і знайомих, які погодяться допомогти вам, навряд чи набереться кілька сотень, а пост з кількома десятками лайків нікого не здивує. Взаємні класи (для цього є спеціальні спільноти) - це ще довший варіант, що вимагає часу і сил. А безкоштовні додатки - це майже завжди ризик «заразити» свій ПК шкідливим ПО.

Саме тому купити класи в Одноклассниках - простий і об'єктивно вигідний варіант, який дозволяє заощадити на всьому, крім результату. Від вас буде потрібно тільки оплатити послугу, і не потрібно витрачати свій час і нерви - SMM-спеціалісти все зроблять за вас.

Купити лайки в ОК - це єдиний на сьогоднішній день гарантований метод привернути увагу до свого посту.

Справа в тому, що конкурувати з постами аналогічного змісту без покупки класів ви не зможете, тому що зараз всі користуються цією послугою з огляду на її доступності. Це робота на перспективу - після кількох накруток максимум користувачів дізнаються про те, що ви публікуєте цікаві і затребувані у аудиторії пости (статті, фото, що завгодно), тому класи будуть рости вже природним чином.

В яких ситуаціях варто купити лайки в Однокласниках:

Купити лайк в Одноклассниках - закономірний крок для будь-якої з цих ситуацій, тому що на перших порах вам необхідна підтримка - потужний старт, який дасть змогу відразу «відбудуватися» від конкурентів явних і потенційних. Адже на ок. ru щогодини публікуються тисячі постів по всіх темах і щоб не потонути в цьому «інформаційному морі» потрібно, щоб саме ваш пост набрав найбільше класів. Але купити класи в Одноклассниках нескладно, набагато складніше знайти перевірений сервіс, який надасть вам якісну і планомірну накрутку, не допустить бана, в разі потреби надасть консультації і не буде штучно завищувати ціни.

Перш, ніж купити класи в Одноклассниках, оцініть можливості різних сервісів - сьогодні безліч сайтів пропонують великий спектр послуг в сфері SMM, включаючи всі види накрутки (класів, друзів, репоста). Звертайте увагу на нюанси, наприклад - якщо вам обіцяють за день «накрутити» пару тисяч класів і кажуть, що це будуть реальні люди, значить - вам гарантовано брешуть. Тому що жоден сервіс не в змозі мати багатотисячний, навіть многосотенние штат постійних «живих» користувачів, готових по команді «лайкнути» цільової пост. Всі працюють з ботами, питання в якості цих ботів і можливості вибору необхідних параметрів по ним.