Лайки , Pinterest

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Pinterest - Лайки 245
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюЖиві, активні користувачі високої якості з усього світу будуть ставити лайки на пін в Pinterest. Чим більше лайків на піне - тим краще, так як це допомагає в просуванні свого бізнесу, конвертації і монетизації користувачів, що заходять на ваш аккаунт.

Успіх того як пін буде перепіниваться залежить від того, наскільки багато на ньому лайків. Це допоможе зображенні згодом перебувати в пошуку Пінтереста і приводити до вас нових користувачів.

Лайки Pinterest - показник популярності публікацій, який може вплинути на розкрутку і просування профілю, підняти сторінку і фото-колекції в ТОП видачі пошукових запитів Пінтерест. При формуванні рейтингу сторінок майданчик враховує не стільки кількість передплатників на профіль, скільки активність користувачів під фото. Це означає, що Pinterest лайки 2020 можуть принести максимум користі для вашого просування, а саме: виведуть публікації в ТОП Пінтерест; допоможуть контенту обійти колекції конкурентів і вийти на рівень хіта;

Якщо ви хочете накрутити лайки в Pinterest або Pinterest передплатники і бути впевненими в їхній якості, вибирайте перевіреного постачальника послуги.

Десятки сайтів і компаній в мережі пропонують накрутити лайки в Pinterest за вигідними цінами. Лише деякі можуть похвалитися доступним прайсом і якістю послуг. Наш сервіс працює по демократичному ціннику.

Ми не ставимо собі за мету знищити клієнтів, тому накрутка лайків Pinterest коштує дуже дешево.

«Pinterest» - соціальний інтернет-сервіс, фотохостинг, що дозволяє користувачам додавати в режимі онлайн зображення і поміщати їх в тематичні колекції і ділитися ними з іншими користувачами. Завантажені на сервіс зображення називаються «кнопками» (англ. Pin), а колекції, до яких вони належать - «дошками» (англ. Boards), завдяки художнім особливостям оформлення сайту особливо популярний серед жінок.

Станом на 23 березня 2015 року сайт займає 31 позицію в рейтингу alexa.com. Це сама просунута соціальна мережа образотворчого напрямку, яку щомісяця відвідують близько 12 мільйонів унікальних відвідувачів з усього світу. Для клієнтів бізнес яких пов'язаний з фотографіями і творчістю образотворчого мистецтва, то найбільш популярною соціальною мережею і найкращий вибір це «Pinterest», просунути нову "колекцію" (boards) дуже складно, для цього потрібні "величезна мережа" фоловерів, тобто. реальних і активних "живих" людей, і тому наші послуги дозволять підвищити популярність і відвідуваність, збільшити активність користувачів, отже, рівень індексації і прибуток з переглядів від реклами і / або цільової аудиторії для продажу ваших творчих фото-композит і / або розвитку вашого бізнесу за допомогою фотографій.

Для зростання рейтингу вашої колекції і популярності вашого авторського імені, необхідно діяти комплексно і підходити до розкручування максимально серйозно, замовляючи всі види накруток і просування в Pinterest. Це єдина соціальна мережа, де вузьконаправлена ​​стратегія просування досягає максимальних результатів релевантності вашої творчості і послуг пов'язані з фото індустрією на відповідність виданої інформації за запитом, а так само підніме пертінентность, тобто забезпечить очікування ваших клієнтів і результатами пошуку.

Накрутка лайків в Пінтерест збільшує рейтинг і допомагає Вашому просуванню. Люди часто звертають увагу на те, що подобається іншим користувачам. Основа соціальної мережі - трансляція досвіду користувачів: фотографії млинчиків, які ви з'їли на сніданок, враження від концерту улюбленої групи і нескінченні привітання один одного з днем ​​народження. Соціальна мережа - це спілкування, лайки і хештеги.

Pinterest - відмінний сайт для тих, хто перебуває в пошуку ідей для будь-якої сфери свого життя: від шиття до оформлення інтер'єру, добірок одягу і косметики і далі - список нескінченний. Користувачі, які займаються створенням списків і «дощок» на Пінтересте - це саме ті люди, яким може знадобитися купити передплатників для Pinterest для того щоб просунути і розвинути свій аккаунт у соціальній мережі.

Отже, як саме це працює, і чому рішення купити і накрутити Пінтерест передплатників може стати одним з найбільш правильних, які ви брали в ході розкрутки свого аккаунта?

Pinterest - це сервіс, що дозволяє користувачам зберігати вподобані фотографії в особисті альбоми. Для інтернет-магазинів і проектів, які хочуть залучити нову цільову аудиторію - це велике джерело потенційних клієнтів, які додатково "розносять" пропозицію вашої компанії серед користувачів пінтереста.

Від грамотної стратегії залежить ефективність всіх ваших зусиль в соціальних мережах. Необхідно враховувати безліч нюансів: цілі, частоту, тематики, рубрики, формати. Процес розробки стратегії наведено на цій сторінці у дивовижно спрощеному вигляді. Пінтерест - соціальна мережа, в якій користувачі діляться картинками. Якщо в Інстаграм фотографії розміщуються в реальному часі і 90% переглядів припадає на перші 12 годин, то в Пінтересте зображення переходять з аккаунта в акаунт, а найвдаліші продовжують набирати лайки і перегляди місяцями. Пінтерест виглядає як нескінченна дошка, на якій «приколото» багато-багато зображень.

Це не обов'язково фотографії, тут є інфографіка, зображення з текстом, малюнки і красиво оформлені цитати. Користувачі збирають колекції картинок, репоста, а точніше Рєпіна сподобалися зображення, розміщуючи їх у себе, створюють альбоми на різні тематики. Найчастіше на пропозицію використовувати Pinterest для бізнесу багато підприємців задаються питанням: "а навіщо?". Спойлер: даремно.

Відповідно до внутрішньої статистики компанії, 93% користувачів планують свої покупки через Pinterest, а 72% дізнаються про нові бренди саме тут. Щомісяця платформою користується 250 мільйонів чоловік, 50% яких, всупереч поширеному стереотипу, живуть за межами США. Звичайно, аудиторія Пінтерест в СНД не так велика, як в Штатах. Але у більшості активних користувачів інтернету є хоча б одна дошка в Pinterest. Признавайтесь, у вас теж?

Ця платформа незамінна при пошуку ідей для натхнення і корисного контенту. Тому, якщо у вас є інтернет-магазин, сайт з оновлюваних контентом або блог, Pinterest може стати відмінною платформою для просування.