Лайки на записи / пости , Вконтакте

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
ВКонтакте - Лайки і перегляди записів + охоплення 76
ВКонтакте - Лайки і перегляди записів + охоплення. Якість! Без собак! 153
ВКонтакте - Лайки і перегляди записів + охоплення. Якість! Без собак! за критеріями 222
ВКонтакте - Лайки і перегляди записів + охоплення. за критеріями 115
ВКонтакте - Лайки на відео / пости / фото (швидкі) 61
ВКонтакте - Лайки на пости / фото / відео (повільні) 54
ВКонтакте - Підписка на лайки офферние 765
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюПропонуємо купити накрутку «мені подобається» ВКонтакті. З нашою допомогою ви зможете збільшити активність користувачів на своєму особистому акаунті, а також просунути групу / паблік за допомогою реальних користувачів соціальної мережі.

Ми пропонуємо послуги живих офферов - тобто реальних учасників, які будуть ставити лайки в ваших фотоальбомах, записах, постах і коментарях. Виконавцями завдання є справжні користувачі, які користуються власним аккаунтом ВКонтакте.

Лайки, лайки, лайки і мова зараз не про породу собак, а про сердечках Вконтакте. Вони настільки полюбилися користувачами, що багатьох турбує, а скільки їх під тією чи іншою фотографією. Адже лайки почали використовувати для схвалення того або іншого запису. Однак через багато років, вони стали реальним способом для просування аккаунта і малий-кого цікавить, схвалили їх чи ні.

Головне, щоб лайк в ВК поставили! Став лайк, палець вгору, мені подобається і іншими слоганами ті чи інші користувачі просять підтримати себе у аудиторії. Адже це дозволяє розкрутити акаунт, зробити його популярним і отримати деяку прибуток, якщо справа стосується груп. Адже тоді користувачі починають підписуватися, отже, і рекламодавці не за горами.

Як часто Ви бачите прохання, поставити сердечко під аватаркою? Дівчата божеволіють від цього! Звідси є кілька цілей накрутки сердечок Вконтакті. Рішення купити лайки з'являється після 2-3 місяців безуспішних спроб самостійно розкрутити групу або профіль. Замість того, щоб швидко накрутити лайки і займатися веденням проекту, доводиться шукати аудиторію і можливість хоч трохи наблизитися до топ.

Ми знаємо, як накрутити лайки в вк без ризиків, і допоможемо зробити це швидко. Найчастіше рішення накрутити лайки вк пов'язано з наступними потребами: Накрутка вконтакте для залучення уваги до нового продукту або бренду. Лайки вконтакте для розкрутки групи або профілю.

Лайки ВКонтакте - це простий і інтуїтивно зрозумілий спосіб висловити симпатію або схвалення. У такій підтримці потребує кожна людина. У бізнес сфері лайки - один з ключових критеріїв, які дозволяють розвивати аккаунт. Чим більше лайків, тим цікавіше публікація. Як показує практика, передплатники в групу ВК завжди звертають увагу на публікації з великою кількістю сердечок. Спрацьовує ефект масовості і більшості (людині властиво йти на поводу у маси).

Лайки ВК 2020 дійсно допомагають у просування поста. Саме тому сучасні способи просування пропонують накрутити лайки на стіну ВКонтакте.

Вконтакте посідає сьоме місце за популярністю в світі, це найвідоміша соціальна мережа в російськомовному сегменті Інтернету, давно і успішно змагається з Однокласниками. Строго кажучи, це вже не соцмережа в первісному значенні, це скоріше глобальний онлайн майданчик з домінуючим комерційним аспектом. Адже там, де є люди, буде і пропозиція - товарів, послуг, творчих пошуків. Це ідеальне місце, щоб піарити своє ім'я або свій бренд, звертаючись безпосередньо до цільової аудиторії. Саме тому накрутка лайків в ВК - одна з найбільш затребуваних послуг в сфері SMM.

А якщо вам не зрозуміло, як це працює, то давайте розбиратися.

Лайк в ВК - це знак схвалення поста. Лайк говорить про те, що людині сподобалося те, що він побачив / прочитав / прослухав і він готовий рекомендувати це друзям. Швидке зростання і велика кількість «Мені подобається» повідомляє штучний інтелект ВК, що запис може бути цікава не тільки передплатникам паблік, а й іншим користувачам соціальної мережі. Грамотна накрутка лайків на записи на стіні Вконтакте допоможе збільшити популярність опублікованого контенту. Кожним поставленим Лайком люди висловлюють власну думку про прочитане матеріалі. За розміщеному посту відстежується ступінь його актуальності для передплатників ВК, що можна використовувати, як своєрідний орієнтир для подальшої роботи над просуває сторінкою або групою. Якщо одні записи викликають схвалення у користувачів Вконтакте, а інші ні, то потрібно зробити відповідні висновки.

Накрутка лайків на стіну або запис допоможе залучити нових передплатників для різних по відвідуваності акаунтів. Якщо ви хочете швидко отримати багато реальних лайків, то Вам потрібно знати як працює і навіщо потрібна накрутка лайків Вк. Багато вкладають величезні зусилля і гроші в рекламу для розкручування своєї сторінки, але лайки не з'являються. Тут величезну роль відіграє психологія. Користувачі люблять відвідувані і популярні сторінки, які вже були оцінені іншими. «У цієї людини так багато лайків, напевно він популярний і крутий! Я теж хочу оцінити! » - думають користувачі.

Накрутка лайків Вконтакте може допомогти оживити сторінку.