Лайки / передплатники на FanPage / Паблік , Facebook

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Facebook - Набрали живі в fanpage / сторінку (без гарантії) 222
Facebook - Набрали живі в fanpage / сторінку іноземні (гарантія 30 днів) 757
Facebook - Набрали живі в fanpage / сторінку російські (вибір країни, статі) 650
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюПослуга "Накрутити Facebook і друзів", здатна в найкоротші терміни та з максимальною якістю накрутити друзів на будь-яку сторінку соціальної мережі Facebook.

Використовуючи даний метод, Ви зможете зібрати активну аудиторію і залучити її до свого товару чи послуги, яку ви рекламуєте в соціальній мережі Фейсбук. Не варто переживати, що отримані, в якості передплатників, люди, будуть "мертвими душами". Новим користувачам, які вперше проявили інтерес до ресурсу, нецікаво, наскільки активні і навіть реальні інші. Вони бачать, що передплатників багато і відразу ж, несвідомо, довіряють власникові облікового запису. Тоді вони починають висловлювати інтерес, роблячи репости, залишаючи коментарі або лайки. Поступово сторінка стає все популярнішою, з'являється можливість її монетизувати - обрати спосіб отримання пасивного доходу.

Накрутка передплатників (лайків) на soclike.kiev.ua в Facebook - ефективне рішення підвищити популярність свого пабліку, донести свої ідеї до величезної кількості людей, стати успішним і популярним у всесвітній соціальної мережі. Не варто забувати також, що існують люди, компанії, які займаються скупкою популярних сторінок Facebook. Тому Ваша відмінна ідея, підкріплена якісної і швидкої розкруткою в Фейсбук, може принести Вам додатковий дохід з розміщення реклами на своїй сторінці. Кількість передплатників (лайків) сторінки - вірний показник її популярності. Якщо велика кількість людей зацікавлена ​​в даному аккаунті, проявляє увагу до того, яка інформація в ньому представлена, значить Ваш контент має попит і актуальний!

Накрутити передплатників на свою сторінку В Фейсбук? Максимальна ефективність полягає в використанні друзів кращої якості, так Ви отримаєте максимальний результат від накрутки друзів і просування в Фейсбук! Рекомендуємо запускати від 1 000 (тисячі) друзів (Facebook Subs, Фейсбук сабув) для формування максимально цільової та активної живої аудиторії Вашого профілю. Для того, щоб прискорити процес розкрутки і бенкету, можна скористатися послугою додавання (швидкої накрутки) друзів на Facebook профіль.

Якісні і надійні передплатники на профіль Фейсбук. Замовлення накрутки друзів ФБ (на Facebook) на профіль, стартує миттєво. Можливо замовляти за раз більше 10 000 друзів без ризику списання.

Як відбувається накручування передплатників? Оптимально накрутити Facebook в нашій системі можна наступним чином. Ми відправляємо запити реальним особам, які готові працювати з нами на фейсбук за накручені підписки. Після всього чекаємо результати, і насолоджуємося тим, як за витрачені гроші зростає число передплатників Вашої улюбленої групи або персональної сторінки.

Навіщо потрібні передплатники на сторінку в Фейсбук? У будь-якій соціальній мережі кількість передплатників - це попит профілю у аудиторії. Передплатники отримують в новинну стрічку пости, публікуються на сторінці шуканого профілю. Відповідно - Ви можете направляти своє послання (або пропозицію) безпосередньо до цільової аудиторії. Залежно від цілей накрутки, Вам необхідно з розумом вибирати інструменти. Так само не варто вдаватися до стихійного просування декількома методами відразу. Це може принести більше шкоди, ніж користі, аж до отримання спільнотою бану. Якщо ви хочете досягти позитивного результату від накрутки, потрібно серйозно підходити до процесу її організації та проведення.

Лайки Facebook можна отримати декількома методами:

1. Звернутися до друзів, близьких і знайомих людей, попросити їх стати учасниками вашої групи, поставити лайки. Коли вже нема, до кого звернутися за допомогою, можна ще отримати лайки від невідомих людей, які випадково відвідали сторінку. Такий спосіб просування групи, продукту не можна назвати швидким і ефективним. Отримати серйозні результати від його застосування можна буде через довгий період часу.

2. Замовити накрутку передплатників Facebook у професійних фахівців. Умови співпраці, які надає наша організація, будуть простими і цікавими для кожного клієнта. Після замовлення, вартість якого досить низька, ви зможете отримати бажану кількість коментарів, передплатників, лайків. Стати учасником Вашої групи захоче великf кількість друзів і знайомих, які потім зроблять репост сторінки.

Здійснюємо допомогу власникам пабліків Facebook (Фейсбук, фб, fb) в підвищенні його ефективності. Замовляйте тільки реальних друзів! Всі Ваші передплатники і читачі, будуть з'являтися поступово, протягом декількох днів, що не викликатиме ніяких підозр щодо накрутки з боку Facebook.