Перегляди відеороликів , Dailymotion

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Dailymotion - Перегляди відеороликів 99
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюDailyMotion - французький відеохостинг, в якому можна знайти вигляді абсолютно з будь-якої тематики. Перегляди DailyMotion необхідні користувачам для заробітку і монетизації своїх відео. Чим більше переглядів у відео тим більше реклами транслюється перед показом ролика, тим більше заробляє власник відео. Найбільша кількість відвідувачів сайту з Японії і США, в Росії цей відеохостинг був заблокований, так як містить багато піратського і забороненого контенту.

Накрутка переглядів dailymotion безкоштовно можлива, але тільки на свій страх і ризик, що одного разу ваш профіль буде безповоротно заблокований!

Тому скористайтеся нашим сервісом для оформлення підписки на накрутку і збільшення кількості повних переглядів відео. Зробимо швидко, якісно, з гарантією.

Відмінний спосіб розповісти про свої товари, послуги, або заявити про себе і показати вашу творчість. Dailymotion - наступна найпопулярніша платформа для перегляду відео після YouTube. Якщо вам коли-небудь знадобиться Dailymotion, ви не погодитеся з тим, що за зовнішнім виглядом він схожий на YouTube. Але приємне нагадування перед використанням Dailymotion - вам потрібен флеш-плеєр. Самі Популярні відео в даний час будуть відображатися на цільовій сторінці, тому ви можете отримати багато відео.

Якщо у вас вже є якесь конкретне відео, наприклад, новий трейлер фільму про Бетмена, то ви можете безпосередньо шукати і розважатися. Пам'ятайте, що YouTube більше, ніж Dailymotion, тому ймовірність того, що відео на останньому будуть доступні на першому, набагато вище. Dailymotion краще послужить вам своїми можливостями і не підведе.

Це французький відеохостинг, який зміг себе відмінно зарекомендувати і стати серйозним конкурентом для YouTube. Всі канали відсортовані за тематиками, можна переглядати фільми, новини і вибирати з представленого списку ролики. Формат подачі DailyMotion дуже сильно схожий на YouTube зі звичною всім навігацією, також присутня реклама. Головною перевагою платформи є доступ до відео, які заблоковані на YouTube.

Отже, DailyMotion - це найцікавіший і досить серйозний конкурент, проте він ще мало відомий.