Перегляди відео і постів, музика , Вконтакте

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
ВКонтакте - Перегляди відео (мінімум 1000) 69
ВКонтакте - Перегляди відео (мінімум 100) 76
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюПерегляди відео і постів в ВК, як стати популярним?

З появою соціальних мереж, що охоплюють десятки мільйонів користувачів, це здається простою справою. Досить зняти захоплююче відео, розмістити на своїй сторінці і приготуватися до променів слави. Аналогічним способом можна привернути увагу до серйозних політичних, муніципальним, загальнолюдським і побутовим проблемам.

Якісний контент відзнято, ролик викладений в ВК - найпопулярнішою і прогресивної соціальної мережі, а кількість глядачів і постів з коментарями повільно рухається до цифри 100. Знайома ситуація?

Наш проект пропонує швидко і ефективно накрутити перегляди відео і пости в Вконтакті на вигідних умовах. Переваги по накрутці переглядів відео і постів в ВК купити послугу по просуванню роликів в соціальних мережах пропонують багато постачальників інтерактивних послуг. Багато з них заманюють низькими цінами, пропонують сучасні програмні продукти, при цьому не згадуючи про можливість опинитися замість ТОПу в чорному списку адміністрації соцмережі.

Лічильник переглядів Вконтакте з'явився зовсім недавно - в 2017 році. Відображається він справа внизу будь-якої публікації, але його немає на фотографіях. Облік переглядів дуже зручна опція соціальною мережею, адже можна дізнатися, наскільки цікава публікація для користувачів. Для цього не потрібно робити зайві рухи тіла, щоб зайти в статистику своєї сторінки або групи. Якщо користувач займається комерційним просуванням своєї сторінки Вконтакте або спільноти, то йому буде напевно цікаво дізнатися, як і де купити перегляди записи ВК. Просто так їх не заробиш, але ж це вже один із сигналів для рекламодавців, крім лайків, репоста і коментарів. Перегляди записів ВК відбуваються постійно. Однак, щоб їх зарахували, користувач повинен відкрити пост. Тому досить часто, записи закриваються, а повна інформація доступна лише при відкритті. Перед тим, як використовувати перегляди Вконтакте, накрутку потрібно розуміти. З одного боку, може здатися, що все дуже просто: взяв і накрутив. Однак при неправильному підході, ризикуєте полетіти в бан надовго.

Чому це відбувається? Адміністрація соціальної мережі категорично проти того, щоб використовували сервіси, які можуть накрутити перегляди Вконтакте. Адже це не зовсім чесно по відношенню до решти. Однак це не означає, що цього не можна робити. Головне бути обережними.

І ось тут якраз і з'являється підступність. Популярність досягається двома шляхами: безкоштовно, але довго, платно і результативно. Багато хто починає з першого способу і втрачають величезну кількість часу. На жаль, в житті нічого не буває безкоштовно, і якісь ресурси Ви все одно використовуєте. Будь-то власні витрати енергії і сил або фінанси. Однак здоров'я не повернеш, нервові клітини відновлюються довго, а результат сумнівний. Люди, як правило, звертають увагу на те, що вже є популярним. Однак це не означає, що не можна домогтися результату штучно.

Отже, накрутка переглядів Вконтакте, як скористатися і не влетіти в бан?