Перегляди , Telegram

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Telegram - Акція! Перегляди (на 1 пост) 23
Telegram - Підписка на перегляди на нові записи 1147
Telegram - Підписка на перегляди на нові записи 1912
Telegram - Підписка на перегляди на нові записи 765
Telegram - Перегляди Іноземні (10 останніх постів) 268
Telegram - Перегляди Іноземні (20 останніх постів) 497
Telegram - Перегляди Іноземні (5 останніх постів) 145
Telegram - Перегляди Російські (10-20 останніх постів) 451
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюКупити перегляди на телеграм - одна з найбільш популярних послуг в сфері SMM і її популярність неухильно зростає в останні кілька років. Причина очевидна - ця об'єктивно дешева послуга дає виняткову ефективність і результативність, підвищуючи кількість фоловерів, що і є основною метою будь-якого SMM механізму.

Тобто ви накручуєте собі перегляди ботами за копійки, а приходять до вас живі активні передплатники, зацікавлені в вашому контенті. Чи не це - ідеальний результат? Причому механізм простий як двічі два.

Адже як визначається популярність каналу? Вірно - за кількістю фоловерів і переглядів під постами. Послуга "Накрутка переглядів телеграм" дасть можливість вам накрутити перегляди на записи у відкритому каналі. Канал повинен бути обов'язково відкритий і мати іменну посилання. Для накрутки переглядів опублікуйте потрібні пости заздалегідь до оформлення замовлення.

Накрутка в Телеграма багатогранна і багатолика, незважаючи на єдину мету - просування продукту, бренду, ідеї. У прагненні привернути увагу читачів особливу роль займає накрутка переглядів в телеграм. Будучи одним з вагомих показників затребуваності каналу або групи, кількість переглядів стало об'єктом пильної уваги продвіженцев. Збільшення цього показника говорить про те, що контент корисний і цікавий, аудиторія приділяє джерела увагу, а інформація має значення і впливає.

В такому випадку накрутка переглядів телеграм постів стає цінним інструментом, здатним підняти рейтинг каналу / групи, створити позитивний імідж, підвищити впізнаваність. Мільйонні перегляди відео, фотографій, аудіозаписів та інших публікацій в Телеграм - це можливість: зробити зі своєї групи / каналу рентабельну рекламний майданчик; швидко розкрутити свій бренд / продукт; охопити велику аудиторію потенційних покупців і розширити географію продажів; підвищити прибуток компанії без істотних витрат на рекламу.

Щоб досягти цього результату без серйозних вкладень, пропонуємо купити перегляди в Telegram на нашому сервісі.

Ми є професіоналами в сфері просування груп, каналів і блогів в різних соціальних мережах, гарантуючи замовникам взаємовигідні умови співпраці, до числа яких можна віднести:

Крім того, орієнтуючись на вподобання і потреби широкого кола клієнтів, ми пропонуємо покупку переглядів в Telegram на різних каналах, зокрема: російськомовних, англомовних, з підпискою. Накрутка переглядів повідомлень (постів, Telegram Posts) в Telegram - послуга для просування постів (або повідомлень) в Telegram (соціальної мережі - телеграм). У нас Ви можете замовити перегляди повідомлень (постів) в Телеграма (Telegram). Послуга відмінно підійде для людей, у яких є свій канал в соцмережі Telegram, які бажають підняти йому статистику і значно збільшити кількість передплатників каналу.

Ми додамо перегляди на записи (пости або повідомлення) в Telegram. Потрібну кількість акаунтів перегляне останні записи (5, 10 або 20, в залежності від обраної опції) у Вашому каналі (чаті) телеграм. Для автоматичної накрутки переглядів повідомлень - Telegram канал повинен бути відкритий, а також обов'язково мати іменну посилання. Накрутка переглядів повідомлень (постів, Telegram Posts) в Telegram - послуга для просування постів (або повідомлень) в Telegram (соціальної мережі - телеграм). У нас Ви можете замовити перегляди повідомлень (постів) в Телеграма (Telegram).

Послуга відмінно підійде для людей, у яких є свій канал в соцмережі Telegram, які бажають підняти йому статистику і значно збільшити кількість передплатників каналу. Ми додамо перегляди на записи (пости або повідомлення) в Telegram. Потрібну кількість акаунтів перегляне останні записи (5, 10 або 20, в залежності від обраної опції) у Вашому каналі (чаті) телеграм. Для автоматичної накрутки переглядів повідомлень - Telegram канал повинен бути відкритий, а також обов'язково мати іменну посилання.

Telegram є якісною майданчиком для розміщення корисної інформації та конфіденційного спілкування. Для розміщення контенту використовуються в основному канали, які може створити будь-який користувач в пару кліків. Є публічні (відкриті) канали, а є закриті. Для аналізу аналітичних даних використовуються такі чинники, як перегляди та передплатники. Телеграм - досить нова інфорплатформа, яка плавно перетворюється в соціальну мережу. Популярність постів в ній визначається переглядами.

Щоб швидше розкрутити і монетизувати канал, користувачі соцмережі часто хочуть купити перегляди Телеграм. Як це зробити і як ще можна збільшити перегляди? Крім передплатників, ключовим моментом є перегляди постів в телеграм-каналі. Автори каналів з малою аудиторією, як правило, не прокрутити стрічки своїх каналів. Яким би контент не був цікавим, канал стикається з браком фоловерів і переглядів. Це стосується не тільки Telegram, а й інших соціальних. мереж.

Вихід є - швидка і якісна накрутка переглядів телеграм дешево. Ніхто не буде сперечатися, що Телеграм є однією з найскандальніших соціальних мереж. Взяти, до того ж, всього лише недавній конфлікт з російськими представниками влади. В результаті, на території Російської Федерації даний месенджер офіційно заблокований. Однак, Павло Дуров знайшов вихід. Він завжди лише встановив віддалене підключення до проксі і велика кількість адрес. Зараз, незважаючи на всі заборони соціальною мережею користується величезна кількість користувачів.

Перегляди телеграм також варто відзначити унікальна подія - телеграм створив свій токен в криптовалюті. З його допомогою, команді проекту вдалося зібрати досить значну вартість, але також з'явилися нові зобов'язання перед інвесторами. Як підсумок: майданчик стає все краще і краще, тому аудиторія збільшується. Згідно зі статистикою, 100 мільйонів користувачів буде в ній в початку 21 року.

Цей показник більше багатьох, тому зараз можна заробити за рахунок власного телеграм-каналу. Це відмінний спосіб, адже дозволяє отримувати непогані чеки (топові канали можуть брати 15 тисяч за один пост), причому все це здійснюється не виходячи з дому. Однак, тут є одна істотна проблема - перегляди телеграм. Вони є основним показником популярності.

Хто потребує перегляди Telegram постів? На даний момент, існує кілька категорій людей, яким буде актуальна дана послуга: початківці блогери, яким потрібен вид активності, щоб залучити аудиторію; канали, які починають свою діяльність після перерви, щоб відновити активність. Як купити Якщо вам необхідна накрутка переглядів в Телеграма в великих кількостей і без блокувань, то ви потрапили в потрібне місце.

Наш сервіс приймає замовлення по накрутці уздовж будь-яких популярних соціальних мереж Росії і країн СНД, щоб користувачі могли успішніше просувати свої акаунти.

Робота з нами має ряд переваг:

«Telegram», «телеграм» або «Телеграм» (telegram.org) - безкоштовний багатоплатформовий месенджер для смартфонів та інших пристроїв, що дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями і медіафайлів різних форматів від творця найпопулярнішої соціальної мережі в Росії, Казахстані та ін. Країнах СНД ВКонтакте .

Кількість активних користувачів сервісу більше 100 мільйонів чоловік, а кількість щодня пересилаються досягло 10 мільярдів. Для клієнтів бізнес яких найбільш популярний в мобільній соціальній мережі Телеграм (telegram), наші послуги дозволять підвищити популярність і відвідуваність, збільшити активність користувачів, отже, рівень індексації і прибуток з переглядів від реклами і / або цільової аудиторії для розвитку вашого бізнесу.