Передплатники / вступили в групу / паблік , Вконтакте

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
ВКонтакте - Набрали паблікгруппу. Якість! Без собак і списань! За критеріями. 910
ВКонтакте - Набрали паблікгруппу. Якість! Без собак і списань! 604
ВКонтакте - Набрали паблікгруппу (низька якість) 145
ВКонтакте - Набрали паблікгруппу. за КРИТЕРІЯМ 344
ВКонтакте - Набрали паблікгруппу (середня якість, повільні) 222
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюНакрутка учасників в групу Вконтакте - сучасний спосіб розвитку бізнесу онлайн, який дозволяє дуже швидко забезпечити приплив нових людей на ваші персональні і комерційні сторінки.

Великий досвід роботи в сфері просування, перевірені роками техніки роботи і безпечні відпрацьовані механізми, роблять PRSkill кращим помічником для тих, хто хоче бачити свою групу живий і популярною!

Однією з основних причин власників груп збільшити передплатників - це висновок групи ВК в ТОП пошукової видачі і накрутка ВКонтакте в цьому допоможе. Не плутайте користувачів приєднатися до групи накрутку друзів на особисту сторінку для накрутки друзів скористайтеся цією послугою - накрутка передплатників в ВК. Навіть якщо ваша група відвідувана і популярна у вузьких колах, за допомогою сучасного способу розкрутки ви зможете зробити її ще більш відомою!

Усе ще не впевнені, що накрутка учасників Вконтакте потрібна саме вам?

Не знаєте що таке накрутка передплатників в групу ВК 2020? Просто дізнайтеся, які завдання вона вирішує для кожного типу аккаунта! ВКонтакте - одна з популярних і відвідуваних соціальних мереж в Рунеті, головний конкурент Facebook і Twitter за кількістю учасників і активності користувачів. ВКонтакте пропонує безліч інструментів для соціальної взаємодії: можливість додавання в друзі, ранжування друзів за категоріями (колеги, родичі, кращі друзь ВКонтакте).

Функція швидкого обміну повідомленнями та файлами, прослуховування аудіофайлів і перегляду відео, а також лайки, коментарі, репости і інші функції роблять соціальну мережу дуже зручною для спілкування та розваг.

ВКонтакте є також однією з основних соціальних мереж в SMM-технологіях, тобто, просуванні брендів і товарів в мас-медіа. Наявність великої кількості онлайн-передплатників ВКонтакте, які висловили схвалення, які залишили коментарі та поділилися інформацією про товар / послугу дозволяє підвищити лояльність цільової аудиторії. Щоб домогтися цього, використовуються різні інструменти, включаючи накрутку ВКонтакте. Зробити це можна як «вживу», залучаючи користувачів помітними заголовками, зображеннями і матеріальним заохоченням, так і за допомогою різних програмних методів, в т. Ч.

Купити передплатників ВК. Однак таких ідейних мало, все прекрасно розуміють, що розкрутити групу набагато простіше, якщо використовувати накрутку передплатників Вконтакте. Це дозволить швидко і впевнено досягти певного рівня для залучення рекламодавця та отримання прибутку.

Як накрутити передплатників в групу Вконтакте? Купіть їх, благо в нинішній час придбати можна практично все. Більш того, це не буде Вам сильно дорого коштувати, якщо враховувати майбутній прибуток від великих рекламодавців.

Розкручуємо групу в короткі терміни.

Напевно багатьох з вас цікавить те, як швидко накрутити передплатників в ВК. Оскільки сьогодні соціальна мережа Vkontakte популяризується навіть в зарубіжних країнах, активних учасників з кожним днем ​​стає все більше. Отже, охочих знайти відповідь на це питання також стає більше.

Оскільки для підприємливих користувачів соціальних мереж аудиторія - це в першу чергу фінансова вигода, накрутка передплатників ВК онлайн швидко є однією з найбільш затребуваних послуг на сьогоднішньому ринку реклами. Якщо Ви є щасливим власникам свого власного співтовариства, то напевно вкрай зацікавлені в тому, щоб воно займало лідируючі позиції рейтингів і до нього приєднувалося все більше людей. І в цьому випадку добре допомагають сервіси, де можна купити людей в групу ВК. Хоч це не безкоштовна процедура, варто розуміти, що покупка учасників групи ВКонтакте є хорошим вкладенням в бізнес. І це дійсно так, адже найщедріші рекламодавці вибирають найбільш відвідувані спільноти і пропонують за розміщення рекламного поста хорошу плату. Тому якщо купити користувачів ВКонтакте в групу, то можна прискорити процес її розкрутки і почати швидше заробляти на рекламі.

Ви створили групу і не знаєте як її безкоштовно, швидко і якісно розкрутити?

На нашому сервісі ми постійно стежимо за якістю передплатників і не допускаємо використання ботів, щоб люди самі вручну підписувалися на вашу групу, тим самим в групі буде рости не тільки кількість передплатників а й активність (лайки, коментарі, охоплення). Також ваша група буде вище в пошуку коли в ній буде більше передплатників, що дасть вам більше нових учасників, клієнтів. Якщо ви створили якусь групу для людей з певним інтересом і в ній мало учасників - довіри до такої групи не буде.

Погодьтеся що чим більше учасників - тим більше довіри викликає група. За допомогою нашого сервісу, розкрутка груп Вконтакте буде набагато простіше. Увійдіть на сайт (зверху сайту) - вступите в чужі групи, за це ви отримаєте бали, а потім на зароблені бали накрутите групу собі. Надалі на розкрученої групі ви зможете не тільки ділиться своєю інформацією а й заробити на рекламі в своїй групі.

Аудиторія соціальної мережі «Вконтакте» становить понад 330 млн. чоловік, а 75 млн. її користувачів заходять сюди щодня. Така популярність дає величезні перспективи для реалізації самих різних маркетингових завдань. Просування груп Вконтакте дозволяє отримувати дієві результати в найкоротші терміни.

Ми пропонуємо комплексні рішення по просуванню груп Вконтакте, створюючи оптимальні умови для залучення передплатників в ВК і підвищення популярності груп і співтовариств в цільової аудиторії. Якісна розкрутка груп Вконтакте дозволяє формувати дієві канали для просування Ваших товарів і послуг в ВК, розкручування бренду, а також в реалізації інших завдань і швидкого досягнення поставлених цілей.

Вконтакте - третя за популярністю соціальна мережа в російськомовному сегменті Інтернету. Існує вона вже більше 13 років і кількість користувачів тільки зростає. Це ідеальна мережева майданчик для просування товарів, послуг або свого імені. У зв'язку з цим накрутка передплатників в групу ВК стає все більш затребуваною послугою зі сфери SMM.

Для чого це потрібно? Все просто, чим більше передплатників - тим популярнішим співтовариство, чим популярніше співтовариство - тим активніше на нього підписуються. Виходить замкнуте маркетинговий коло, і основна проблема для молодої групи (або групи, яку нормально не просувається) - потрапити в це коло.

Перед тим як підійти до стадії оформлення замовлення, необхідно ознайомитися з різними видами послуг накрутки лайків і передплатників, так як це можуть бути живі передплатники та боти, а також якщо вас цікавлять тільки російські передплатники, то необхідно уважно читати в найменуванні наших послуг дане згадка, інакше до вас прийдуть передплатники з усього світу.

Практично всі наші послуги - це накрутка передплатників онлайн, тобто якщо ви випадково замовте невірну послугу, то скасувати замовлення або видалити ми вже не в змозі. Так само на деякі види послуг є комплексні рішення в вигляді суміщених «лайки і передплатники», що забезпечує відразу «подвійний» удар і за менші гроші, тому таким чином можна найбільш вигідним способом купити накрутку передплатник.