Передплатники , Vimeo

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Vimeo - Передплатники 2286
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюЩоб максимально швидко отримати віддачу від розміщення кліпів на відеохостингу, пропонуємо скористатися нашою послугою по накрутці передплатників Vimeo.

Велика кількість таких людей приверне увагу до вашого аккаунту та інших потенційних користувачів. Це дозволить збільшити популярність ресурсу і максимально прискорить отримання доходів від розміщення відео на даному порталі. Комплексний підхід і ефективні інструменти дозволяють нам швидко досягати поставлених цілей.

Замовляючи накрутку передплатників Vimeo, Ви можете не боятися за можливе блокування свого аккаунта адміністрацією цього відеохостингу.

Ми не застосовуємо ніяких заборонених методів і програмних ботів для вирішення даного завдання. На Ваш ресурс будуть підписані тільки конкретні реальні користувачі. Професійний підхід до просування Вашого облікового запису на Vimeo забезпечить оперативне отримання якісних результатів.

Скориставшись нашими послугами, Ви зможете популяризувати свій ресурс, створюючи відмінний інструментарій для стабільного отримання хороших доходів.

Vimeo - безкоштовний відеохостинг аналогічний сервісу YouTube. Більше популярний у англомовній аудиторії. Мережа дозволяє блогерам заробляти на переглядах роликів, проте самої реклами на роликах - немає.

На відміну від YouTube, сервіс не орієнтований на всі країни, а тільки деякі. Наприклад, Росії в списку країн немає і не планується. За використання сервісу доведеться заплатити гроші самому блогеру. Більш того, конкуренція по роликах набагато нижче ніж в YouTube і це дає шанс не дуже знаменитим блогерам.

«Vimeo», (vimeo.com) - безкоштовний відеохостинг. Для клієнтів, які мають власні Vimeo-канали, що працюють з комерційною метою, наші послуги дозволять підвищити популярність і відвідуваність, збільшити активність користувачів, отже, рівень індексації і прибуток з переглядів від реклами для розвитку вашого бізнесу. Найбільше така розкрутка знадобиться блогерам, рекламним компаніям і брендам, які прагнуть до швидких продажів.

Накрутка передплатників Vimeo дозволить досягти кількох цілей:

На сайті можна викладати відео, загальний розмір яких не може бути більше 500 мегабайт в тиждень (при наявності безкоштовного аккаунта). Доступні мови інтерфейсу: англійська, іспанська, французька, німецька та японська.

У 2010 році Vimeo був номінований в категорії «Краще співтовариство» на премію 14th Annual Webby Awards. На сьогоднішній день на Vimeo зареєстровано більше 15 мільйонів користувачів, а щомісячні перегляди на майданчику становлять понад 100 мільйонів. Для клієнтів, які мають власні Vimeo-канали, що працюють з комерційною метою, наші послуги дозволять підвищити популярність і відвідуваність, збільшити активність користувачів, отже, рівень індексації і прибуток з переглядів від реклами для розвитку вашого бізнесу.

Навіщо потрібна накрутка "Vimeo" і чи є від цього ефект? Численні відгуки наших вдячних клієнтів, які підтверджують зростання популярності своїх продуктів і збільшення прибутку, відзначають, що використовуючи тільки комплексний підхід і якісну "живу" накрутку лайків, друзів, передплатників може позитивно вплинути на багато чинників підняти Вашу групу або сторінку вище конкурентів у видачі пошукових запитів Vimeo. Навіть висока ефективність наших послуг досягається в просуванні сайтів і блогів збільшуючи їхню соціальну значимість для пошукових систем, тим самим забезпечуючи високу впізнаваність бренду компанії, блогів та інше.

У нас ви можете замовити повний спектр всіх дій, використовувати комплексний підхід, який ефективно сприяє розкручуванню і зростання рейтингу вашого каналу, зробити популярним відео, лайки, діслайкі, репости, коментарі й інша активність користувачів з гарантією в Vimeo.