Передплатники (фоловерів) , Vine

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Vine - Передплатники (фоловерів) 76
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампанію«Vine» - мобільний додаток, що дозволяє створювати короткі (тривалістю 6 секунд) відеоролики. Належить компанії Twitter, в 2013 році Vine став самим викачуваним безкоштовним додатком в iOS App Store.

Аудиторія, кількість користувачів Vine близько 200 мільйонів чоловік. Сервіс конкурує з такими додатками як Instagram, Coub і MixBit від YouTube. Для клієнтів бізнес яких найбільш популярний в мобільній соціальній мережі Vine, наші послуги дозволять підвищити популярність і відвідуваність, збільшити активність користувачів, отже, рівень індексації і прибуток з переглядів від реклами і / або цільової аудиторії для розвитку вашого бізнесу.

Численні відгуки наших вдячних клієнтів, які підтверджують зростання популярності своїх продуктів і збільшення прибутку, відзначають, що використовуючи тільки комплексний підхід і якісну "живу" накрутку лайків, друзів, передплатників може позитивно вплинути на багато чинників підняти Вашу групу або сторінку вище конкурентів у видачі пошукових запитів Vine.

Навіть висока ефективність наших послуг досягається в просуванні сайтів і блогів збільшуючи їхню соціальну значимість для пошукових систем, тим самим забезпечуючи високу впізнаваність бренду компанії, блогів та інше. У нас ви можете замовити повний спектр всіх дій, використовувати комплексний підхід, який ефективно сприяє розкручуванню і зростання рейтингу вашої сторінки / групи Vine.

Просування Vine аккаунта визначається безліччю факторів, спочатку іде вміст ваших коротких відео-постів, в т.ч. якість подальшої обробки зображення визначають ваш рейтинг, але щоб зацікавити більшість користувачів, все-таки необхідна первісна розкрутка Vine за допомогою Лайко до ваших відеороликів?

Простий і інтуїтивно зрозумілий показник цікавинки вашого відео, отримати позитивну оцінку від реальних користувачів для підвищення свого рейтингу. Хочете лайки? - звертайтеся в онлайн-сервіс з просування Vine - це мобільний додаток, основною метою якого є створення коротких відео. Сам сервіс належить компанії Twitter.

Основне призначення сервісу це створення 6-ти секундних роликів зі звуком. На даний момент сервіс не стільки популярний так як його затьмарив Інстаграм і інші аналоги, проте він все ж має право на існування.

У Вас є аккаунт Vine, але Ви не популярні? Ми виправимо становище.

У нас Ви можете купити передплатників на Ваші акаунти. Весь процес робиться живими людьми з усього світу, зі своїх акаунтів. Що таке Vine? Це принципово новий сервіс, дозволяє розміщувати в Інтернет короткі відеоролики, довжиною не більше 6 секунд. Фоловерів в Vine - аналогічно передплатникам в Твіттер і Інстаграм, кожен користувач підпишеться на вказаний профіль. Все фоловерів стають доступні ваші нові відео і записи.