Подкасти (iTunes Store) , iOs / Android

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Подкасти (iTunes Store) 3051
Подкасти (iTunes Store) 4580
Подкасти (iTunes Store) 3815
Подкасти (iTunes Store) 22930
Подкасти (iTunes Store) (англійською) 38222
Подкасти (iTunes Store) (всі епізоди, мінімум 5000) 375
Подкасти (iTunes Store) (всі епізоди, мінімум 1000) 757
Подкасти (iTunes Store) (всі епізоди, мінімум 1000) 680
Подкасти (iTunes Store) (останні 5 епізодів, мінімум 1000) 528
Подкасти (iTunes Store) (всі епізоди, мінімум 1000) 680
Подкасти (iTunes Store) (всі епізоди, мінімум 1000) 757
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюЩо таке подкаст?

Подкаст - це різновид інформаційного мовлення в Інтернеті. Як правило, подкасти - це оригінальні аудіо- чи відеозапису, але також бувають записи теле- або радіопередач, лекцій, виступів та інших подій.

Зазвичай кожен випуск подкасту записаний в одному форматі аудіо або відео, щоб передплатники могли відтворювати весь подкаст одним і тим же способом. Деякі подкасти, такі як мовні курси, містять файли в різних форматах (наприклад, відеозапису і документи) для більш ефективного навчання.

Для слухачів подкасти - це відмінний спосіб доступу до прекрасного контенту з усього світу абсолютно безкоштовно. Для видавців - це чудова можливість привернути увагу широкої аудиторії.

За допомогою програми Подкасти для iOS ви легко отримаєте доступ до популярних і обраним підкастів. Для навігації використовуйте значки в нижній частині програми. Щоб підписатися на подкаст, торкніться «Підписатися» на сторінці цього подкасту. Щоб відтворити подкаст, торкніться будь-якого випуску. Щоб завантажити випуск, натисніть iCloud в списку випусків. Через каталог подкастів в iTunes Store ви можете шукати нові подкасти та підписуватися на них.

iTunes - найпростіший у світі спосіб систематизації і додавання цифрових медіафайлів в колекцію. Пошук передач Перегляньте категорії, наприклад «Кримінальні історії» або «Комедії». Або шукайте подкасти за певними словами або фразами. Наприклад, введіть в пошук словосполучення «комета Галлея», щоб переглянути передачі і випуски, в яких згадується комета Галлея.

На пристрої iPhone, iPad або iPod touch: натисніть вкладку «Огляд» або вкладку «Пошук» в нижній частині екрана. На комп'ютері Mac: натисніть «Огляд» на бічній панелі або скористайтеся полем пошуку в верхній частині бічній панелі.

Подкасти - один з головних трендів 2018 і 2019 року. Великі російські видання запустили свої аудіошоу. «ВКонтакте» і «Яндекс» додали подкасти в свої додатки, а сайт Republic запустив гранти для подкастер. Якщо з музичними сервісами все зрозуміло - плати і слухай стільки пісень, скільки зможеш, то з впорядкування файлів все складніше.

 Є кілька платформ і додатків, які в корені відрізняються між собою, тому важливо зробити правильний вибір. На всіх пристроях Apple є стандартний додаток «Подкасти». Багато в чому завдяки Apple подкасти стали повноцінним жанром. За статистикою компанії Anchor, яка займається хостингом подкастів, на частку Apple Podcasts припадає 52% всіх прослуховувань. Це простий додаток. За функціональністю воно завжди знаходиться в ролі наздоганяючого. Можна підписуватися, слухати і, в принципі, все. Apple Podcasts підійде тим, кому не хочеться морочитися з настройками і пошуком чогось в App Store. Починайте з нього, але знайте, що є варіанти набагато краще. В iTunes є розділ з подкастами. Він синхронізує підписки з Apple Podcasts на iOS і tvOS. Інших плюсів і особливостей немає. Змінювати швидкість відтворення не можна, навігація незручна, немає підтримки глав. Як і у випадку з мобільним додатком, iTunes підійде тим, кому потрібен мінімальний набір функцій чисто для ознайомлення з самим форматом подкастів.