Поділитися постом / темою / повідомленням , Однокласники

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Однокласники - Поділитися з затримкою ШВИДКІ 375
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюПоділитися постом, темою, повідомленням в ОК кожен, хто прагне до того, щоб його пост побачили якомога більше людей, купує у нас послугу «накрутка поділитися в однокласниках».

З її допомогу можна за лічені хвилини поширити певну інформацію, новина, відео або фото. І при цьому не потрібно витрачати свій особистий час на вмовляння друзів або створення фейковий сторінок.

Багато користувачів не знають, що краще купити побільше «класів» або «поділитися», щоб збільшити показники для того чи іншого поста. Ці кнопки знаходяться під кожним постом і здаються ідентичними, але кнопка «поділитися» володіє більш широким функціоналом, який дозволяє їй позитивно впливати на загальне охоплення користувачів, які побачили запис, адже після натискання на кнопку "поділитися", пост буде показаний всім друзям. Учасники можуть добровільно відписатися, але відсоток таких учасників не перевищує  5% від загальної кількості вступили. Однокласники.

Деякі користувачі не знають, що краще купити для того чи іншого поста - побільше «класів» або «поділитися». Ці кнопки знаходяться поруч під кожним постом і здаються ідентичними. Кнопка «поділитися» володіє більш широким функціоналом: «Поділитися» направляє замітку на сторінки всім друзям поділився; натиснувши кнопку «поділитися», користувач може додати свою замітку до даного посту; після натискання «поділитися» інформація потрапляє в папку «нотатки» поділився.

Однокласники є одним з найбільш ефективних способів просування товарів, послуг або самого себе. Для цього соціальна мережа надає безліч інструментів: лайки, коментарі, передплатники та, звичайно ж, репости. Однак багато хто задається питання, чим вони відрізняються від лайків і чи варто їх купувати.

Репост в ок: чи є в тобі сенс?

Репост Однокласники є альтернативою лайкам, тільки більш функціональний. По-перше, лайк відображається у друзів в стрічці, проте пост не зберігається на його сторінці на відміну від репоста. Ця функція надає можливість тривалого просування поста серед користувачів. Адже він зберігається на сторінці аккаунта. Іншими словами, якщо друзі користувачів не побачили його в новинній стрічці, то рано чи пізно помітять на його стіні профілю. Погодьтеся, відмінна перевага, так як справа довгограюча. Адже користувач додає друзів, ті в свою чергу переглядають його сторінку і бачать Ваш пост. Вони можуть зацікавитися і перейти на Ваш профіль. Профіт, новий користувач був притягнутий!