Репости на відео Likee , Likee

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюНовачкові складно що-небудь заробити в додатку: можна брати участь в конкурсах, збирати алмази і боби, але це лише крихти в порівнянні з реальними можливостями і тим, що дає накрутка лайків і передплатників в Лайці. Як тільки пройде накрутка, спонсори і відомі бренди самі знайдуть тебе.

Для компаній популярні Лайкери - це спосіб розкрутити свій продукт або послугу, тому вони готові добре платити. Після того, як вийде скачати накрутку в Лайці, можна використовувати всі можливості монетизації профілю.

Накрути лайк і заробляй!

Likee так влаштований, що популярні ролики, отримують ще більше розкрутки від самої адміністрації, тому додаток для накрутки в Лайці так популярно. Розкручуєш аккаунт, а далі розробники все роблять за тебе, ще й вдячні, за те, що залучаєш нових Лайкер. Отримавши популярність, можна спокійно займатися роликами, простіше аналізувати, що подобається аудиторії, а також набагато вигідніше працювати зі спонсорами та рекламодавцями. Після того, як вийде накрутити likee, відкриються нові можливості.

Якщо під відео багато негативних коментарів, то можна підправити громадську думку і купити коментарі на відео в Likee. Відгуки можуть бути докладними або короткими, такими, які вам потрібні, щоб вплинути на інших Лайкер і змусити їх інакше поглянути на ваш ролик Для попадання в топ буде потрібно відразу накрутка лайків і передплатників в Likee: тільки так можна забратися на вершину Олімпу і постити абсолютно будь-які ролики, будучи впевненим у тому, що вони будуть популярні. Ті, хто вже завоював визнання, можуть не так сильно турбуватися про своє контенті: можна кривлятися на камеру, придумувати божевільний челлендж або по-іншому проявляти свою фантазію і креатив.

Саме в цьому додатку можливо все: будь-які дії будуть підтримані, якщо відео топове, а аккаунт розкручений. Решта Лайкерів будуть підписуватися, наслідувати і просити зробити спільне відео, адже ти станеш їх кумиром, якому можна все що завгодно! Щоб потрапити в заповітний топ, потрібно використовувати відразу кілька варіантів накрутки. Можна знайти передплатників, а також купити репости в Likee, щоб про вашому відео дізналося ще більше людей. Репости робляться активними користувачами, у яких багато друзів.

З хорошими відео за допомогою репоста легше потрапити в топ. Незважаючи на те що додаток Likee зроблено для користувачів старше 16 років, вона відома як «TikTok для маленьких» Поки доросла платоспроможна аудиторія проводить час в Facebook і Instagram, покупці завтрашнього дня - нинішня молодь - спілкуються в інших соцмережах, про існування яких їхні батьки можуть навіть не здогадуватися.

У число найбільш швидкозростаючих платформ входить, зокрема, сервіс для створення коротких відео Likee, запущений в 2017 році сінгапурської компанією BIGO Technology. Сьогодні він представлений більш ніж в 150 країнах світу, а в третьому кварталі 2019 року кількість активних користувачів в місяць досягло 100 млн чоловік.

Переважній більшості користувачів в Likee не виповнилося і 25 років, але у цій аудиторії вже є гроші, і вона готова їх витрачати на підтримку улюблених блогерів - благо, всі інструменти для монетизації створюваного контенту в сервісі є.

«На початок 2020 роки мій профіль у мережі Likee налічував 10 млн передплатників. Вирости до статусу топ-Лайкер вдалося досить швидко: вже через дев'ять місяців після реєстрації в додатку на мене підписалося більше мільйона чоловік.»