Накрутка живі Tumblr реблоги Україна платно. Купити дешево. Реальні юзери швидко і онлайн.Як купити перегляди, підписники, лайки, коментарі?

РеєстраціяДодайте кошти на свій балансСтворіть компаніюTumblr реблоги

Ціна грн / 100

Поділіться записом у Tumblr [Min: 1] 54.14


Для безкоштовного тестування цієї послуги зв’яжіться з онлайн-консультантом унизу праворуч.


Багатьох користувачів Інтернету цікавить така послуга, як накрутка лайків і репоста Tumblr. Як проект Tumblr досить незвичайний і відрізняється від звичних соціальних мереж. Йдеться про безкоштовний тлог-сервіс. Він поєднує можливості платформи для блогінгу, дозволяючи створювати короткі замітки, розміщувати улюблену музику, фото і відеоролики і при цьому, у власника аккаунта є право завантажувати фото і відео, які знаходяться на сторонніх сервісах, в тому числі і матеріали з поміткою 18+.

Tumblr - дуже специфічна і тому оригінальна платформа для мікроблогів, як і в інших соціальних мережах, у користувачів є можливість підписуватися на вподобані блоги і бачити їх оновлення у себе в стрічці. Величезну частину контенту мережі займають всілякі картинки, відео і GIF-анімація, до того ж мережа неймовірно популярна в західній молодіжному середовищі. Саме тому "Tumblr" вважається батьківщиною більшості відомих інтернет-мемів.

З розвагами на просторах сервісу все в порядку, але нас перш цікавить чи потрібна накрутка Tumblr-аккаунта і принесуть результат витрачені на просування сили і засоби. Давайте трохи почекаємо з відповіддю, тим більше, що його чіткої форми поки не проглядається. Варто познайомитися з цією унікальною соцмережею ближче.

Основна ідея Tumblr - простота використання. Можливо цей фактор і став першопричиною молодого віку аудиторії. На підтвердження своєї прихильності до нового покоління, розробники додали можливість максимальної персоналізації своєї сторінки. До речі, накрутку в Tumblr потрібно починати саме з цього. На сервісі весь контент розділений на сім класів: текст, цитата, посилання, чат, фото, відео, і аудіо.

Якщо брати середньостатистичний блог, то він складається з невеликої кількості тексту, густо розведеного всілякої анімацією і картинками. Тому можна констатувати, що сервіс має явно виражений візуальний ухил. Якщо вам підходить така особливість, то накрутка в цій мережі стане для вас корисною. Як і в більшості інших соціальних мереж, тут присутня достатня кількість інструментів взаємодії між користувачами і просування свого контенту.

У Tumblr існує підписка на вподобані блоги з показом їх вмісту в своїй стрічці новин. Також можна залишати схвальний знак (лайк), зробити репост (реблог) публікації зі своїм коментарем і картинкою або без.

Ці опції дозволяють використовувати цілком традиційні способи для накрутки. Більшість англомовних інтернет-користувачів у всіх тематичних опитуваннях зараховують Tumblr до найважливіших сайтів. На стежках віртуального простору цієї соцмережі з'явилися такі відомі персонажі як Dat Boi - жабеня на мотоциклі, а також більшість популярних інтернет-мемів.

Саме ця соцмережа є офіційною майданчиком для спілкування фанатів всесвіту Марвел, шанувальників серіалу "Доктор Хто", "У всі тяжкі", "Гра престолів" і багатьох інших культових голлівудських франшиз. Хочете нарівні спілкуватися з цими цікавими і неординарними людьми? Тоді вам не завадить знання англійської мови і просто необхідна накрутка Tumblr-аккаунта, а також бажано його професійне просування.

На хостингу безліч блогів мають фешн спрямованість, тому і віртуальних представництв різноманітних модних брендів там теж не злічити. Якщо у вас схожа тематика, то послуги з накрутці і просуванню Tumblr будуть для вас дуже актуальні.

Сервіс з'явився в 2007 році - епоху бурхливого розвитку і становлення соціальних сетей.Также зовсім не дивно, що засновником сервісу став молодий двадцятиоднорічний американець Девід Карп. Оскільки потреба в віртуальному спілкуванні в той час перебувала на піку, і молоді люди були в постійному пошуку "ідеальної" соціальної мережі, то по закінченню зовсім невеликого часу навколо платформи утворилося дуже стійке співтовариство користувачів.

Тоді-то і стали актуальними просування і накрутка Tumblr-блогів. З 2009 року сервіс почав підкорювати мобільні пристрої. Як завжди, першим він з'явився у щасливих володарів айфонів. Але і шанувальникам андроїда не довелося довго чекати, менше ніж через рік вони вже вдивлялися в строкату стрічку "Tumblr" на своїх пристроях.

Tumblr - це портал з можливістю створювати будь-які записи (блоги) і публікувати в них будь-який контент. У Tumblr популярне розміщення історій, фотографій, GIF анімацією, посиланнями, жартами, розповідями, доріжками Spotify, mp3-записами, відео, філософськими міркуваннями, новинками моди і мистецтва.

Аудиторія Tumblr налічує більше 400 мільйонів користувачів, тому просування профілю дасть відчутний трафік в будь-якій ніші. Репости Tumblr- вони ж «реблогі», або цитування вашої записи на стіну одного з користувачів. Значно підвищує популярність профілю, адже запис побачать сотні нових користувачів. Багатьох користувачів Інтернету цікавить така послуга, як накрутка лайків і репоста Tumblr.

Як проект Tumblr досить незвичайний і відрізняється від звичних соціальних мереж. Йдеться про безкоштовний блог-сервіс. Він поєднує можливості платформи для блогінгу, дозволяючи створювати короткі замітки, викидати улюблену музику, фото і відеоролики і при цьому, у власника аккаунта є право завантажувати фото і відео, які знаходяться на сторонніх сервісах, в тому числі і матеріали з поміткою 18 + .

На перший погляд все здається простим, проте в тамблелоге є свої секрети. Тут діють особливі правила. У вас не вийде вести звичайний щоденник, оскільки тлог обмежує пости певним лаконічним форматом. Це свого роду електронна записна книжка або мікроблог, де все дуже стисло і зрозуміло. Цілком закономірно, що в світі, де людина щодня перевантажений найрізноманітнішої інформацією, така ідея знайшла чимало прихильників. У той же час далеко не всім вдається швидка розкрутка Tumblr за допомогою публікації цікавих матеріалів. Це може відбуватися, навіть якщо ви дуже талановитий блогер, грамотно вибрали тему і щодня створюєте нові оригінальні пости, адже виділитися на тлі 340 мільйонів користувачів зовсім непросто..