Накрутка живі Голоси на опитування Україна платно. Купити дешево. Реальні юзери швидко і онлайн.Як купити перегляди, підписники, лайки, коментарі?

РеєстраціяДодайте кошти на свій балансСтворіть компаніюГолоси на опитування

Ціна грн / 100

Mentimeter.com [menti.com] Опитування голосів [Макс: 1 м] [Час початку: 0 - 1 година] [Швидкість: 1 м/день] [Min: 50] 5.51


Для безкоштовного тестування цієї послуги зв’яжіться з онлайн-консультантом унизу праворуч.


Якщо ви хочете придбати з нами голоси конкурсу, ми запевняємо вас, що ви не розчаруєтесь! Ми можемо надати рейтинг для різних веб-сайтів, і ми працюємо з більшістю типів захисту: за IP-адресами, захистом електронної пошти або захистом для просування голосування шляхом перевірки коду, опитування у Facebook, опитування в Twitter, опитування в Instagram, підписи петицій. Послуги з голосування взагалі не можуть бути помічені - ми зробимо все можливе, щоб досягти цього. Наша компанія займає одну з провідних позицій на ринку послуг голосування змагань. Сучасні конкурси голосів в Інтернеті захищені Captcha (зображення проти роботів), IP-перевірити виборця, перевірки повідомлень або електронні листи. Усі наші виборці мають абсолютно унікальні дані про комп’ютери, вони виконуватимуть усі необхідні перевірки та всі дії, необхідні для проведення голосування. Безкоштовне тестування просування голосування для простих виборців (1-3 кліків та голосів Captcha) може бути важливим моментом для можливих "нових клієнтів".