Часті питання:

А покупка лайків і передплатників законна?

Абсолютно! Купівля передплатників / лайків / коментарів повністю безпечна, легальна і відповідає правилам Instagram. Ми надаємо вам передплатників, лайки і вживаємо заходів обережності, щоб не порушувати умови і політику Instagram. З нашого досвіду проведення опитувань, тестів і оглядів покупки передплатників / лайків ми можемо засвідчити законність і безпеку такої послуги. Це не тільки на 100% безпечно і законно, але ми також ніколи не стикалися з проблемою покупки передплатників / лайків / коментарів. В іншому випадку ви могли б легко купити передплатників / лайків / коментарів для вашого конкурента, щоб поставити їх в невигідне становище. Ми не думаємо, що Instagram / Facebook підуть цим шляхом.

У мене підвищиться популярність в Інстаграм?

З нашими послугами ви підвищуєте ймовірність того, що ваш профіль стане більш популярним. Проте, є ряд інших змінних, які залежать від ваших зусиль, які ми не можемо контролювати.

З яких причин має сенс покупка передплатників?

Як і в реальному світі, в віртуальному світі думка більшості має велике значення. Як і у будь-який інший платформи соціальних мереж, чим більше у вас передплатників і лайків, тим більше стає видимою ваша сторінка. Мале число передплатників в будь-якій соціальній мережі може негативно вплинути на вашу популярність в Інтернеті. Завдяки тому, що Instagram швидко стає однією з найбільш швидкозростаючих платформ соціальних мереж, він надає сучасне простір для індивідуального і ділового розвитку. Ви теж можете рекламувати себе і сяяти в віртуальному світі з нашими послугами. Наші висококласні передплатники / лайки можуть надати вам необхідні можливості, щоб ви завжди отримували бажану популярність. Ми навіть створили індивідуальні пакети для наших клієнтів, приватних осіб, компаній і корпорацій, щоб ви могли скористатися нашими послугами.

Чому люди купують лайки?

Лайки - це показник популярності вашого облікового запису в соціальних мережах; отже, чим більше у вас є, тим більше це гарантує вам негайну видимість і популярність. Купуючи лайки в Instagram, ви підвищуєте свої шанси на залучення потенційних клієнтів і передплатників в свій бізнес / аккаунт. Ми пропонуємо доступні послуги, які допоможуть вам швидко і ефективно перетворити ваш бізнес в центр популярності соціальних мереж.

Можливо отримувати автоматичні лайки на мої нові записи?

Так, ми надаємо і таку послугу, докладніше див. Відповідну сторінку.

Звідки беруться передплатники?

Знадобилося багато років проб і помилок, щоб створити наш особистий бренд маркетингу по неперевершеною ціною, але ми вдосконалили способи, якими ми можемо залучити передплатників, на додаток до залучення висококваліфікованої команди маркетологів, які на новітніх технологіях Instagram.

Чи гарантується якість послуг?

Ми надаємо нашим клієнтам високоякісні, справжні передплатники і лайки. За роки вдосконалення наших послуг ми створили безпрецедентний бренд, метод і маркетингову стратегію, щоб надати нашим клієнтам передплатників / лайків за відмінною ціною без шкоди для якості. Крім того, у співпраці з іншими веб-сайтами ми можемо просувати профілі наших клієнтів і залучати веб-трафік до їх облікових записів в Instagram.

Чи є знижки і повернення коштів?

Ми не пропонуємо ніяких знижок на наші послуги, але ми пропонуємо відшкодування за певних умов. Наприклад, якщо ви не задоволені нашим сервісом, тому що ми не повністю виконали ваше замовлення протягом зазначеного часу, ми повернемо вам гроші. Якщо ви передумали і більше не хочете розміщувати замовлення, ми також здійснимо повне повернення коштів.

Я розмістив замовлення, що тепер?

Найголовніше - мати трохи терпіння. Кожне замовлення, який ми отримуємо, обробляється вручну для забезпечення високої якості обслуговування клієнтів, тому, залежно від розміру вашого замовлення, це може зайняти від 30 хвилин до 6 годин. Після обробки вашого платежу підтвердіть адресу електронної пошти, пов'язаний з вашим обліковим записом PayPal. Не змінюйте свого облікового запису Instagram, змінюючи своє ім'я користувача або встановлюючи приватну обліковий запис, оскільки наша система не зможе отримати доступ до вашого профілю.

Передплатники будуть лайкать і коментувати мої фото?

Ми не можемо абсолютно гарантувати, що кожному новому передплатнику, якого ви замовите, обов'язково сподобається ваша запис або фото. Це сильно залежить від вашого взаємодії з вашим профілем і контентом, який ви публікуєте. Так як ви володієте великою владою і впливаєте на тип завантажуються вами мультимедіа і контенту, переконайтеся, що ви дуже активні в своєму профілі і публікуєте кумедні, цікаві картинки для залучення нових передплатників. Однак, як правило, великої кількості наших справжніх передплатників подобаються фото замовників.

Якщо будуть проблеми, то можна вам написати?

Звичайно! Служба підтримки на зв'язку 24 години на добу, 7 днів на тиждень!

А можна залишити відгук про вас?

Звичайно! Ми пишаємося тим, що забезпечуємо чудове обслуговування клієнтів і прагнемо надати вам найкращу можливу підтримку. Ми завжди прагнемо до кращого кожен день. Ми вітаємо будь-які коментарі, відгуки та пропозиції з розпростертими обіймами - насправді ми з нетерпінням чекаємо їх від вас! Тому, будь ласка, дайте нам знати, що ми можемо зробити, щоб допомогти вам ще більше!

Мій профіль Instagram був налаштований як приватний в момент замовлення. Але я замовив коментарі / лайки, що тепер робити? Я просто втратив гроші?

Ні, звичайно! В цьому випадку ви або отримаєте часткове замовлення, або не отримаєте його взагалі. Однак наша система зазвичай виявляє це невідповідність, повідомляє нас, а потім ми відправляємо вам попередження. Потім просто зв'яжіться з нами, повідомте нам про проблему, і ми з радістю допоможемо вам. Переконайтеся, що ваш профіль в Instagram не налаштований як приватний до, під час або після того, як ви розмістили замовлення, щоб забезпечити отримання всіх передплатників Instagram або лайків. Як тільки ви переконаєтеся, що отримали замовлення повністю, ви можете налаштувати свій профіль на приватний, якщо хочете.

Я купив передплатників, можу я тепер відмовитися від них?

Ні. Коли ви купуєте передплатників, вам залишається тільки публікувати цікавий і живий контент, щоб вони залишалися активними на вашій сторінці. Якщо ви не активні на своїй сторінці, деякі передплатники можуть скасувати підписку.

Які кредитні, дебетові карти ви приймаєте?

Наша система приймає такі карти Visa, MasterCard, Discover, American Express і т. Д.

Я переглянув весь FAQ, але не знайшов відповіді на своє питання, куди звернутися?

Напишіть нашому оператору, він онлайн!