Вибране / репости , YouTube

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Youtube - репости на YouTube 222
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюЮтуб репости (поділитися відео в соц. мережах) - популярна послуга, яку широко використовують для розкрутки відео на YouTube і це не просто так. Накрутка репоста в Ютуб має безліч переваг.

Ютуб репости значно збільшать шанси вивести відео на YouTube в ТОП пошуку по просуваються тегам і отримати вибуховий потік зацікавленої цільової аудиторії на постійній основі. Сотні передплатників, користувачів, які зроблять репост вашого відео, побачать його в соціальних мережах і ви отримаєте додатковий приплив органічних переглядів. Завдяки поширенню відео в соц. мережах, ви отримаєте вагому кількість посилань з різних соціальних мереж, це збільшить шанси вивести відео в ТОП YouTube по просуваються ключових запитах. Чим більше репостів набирає ролик в різних соц. мережах, тим цікавіше і корисніше відео, а значить, ваше відео буде відображатися в рекомендованих і інших пропозицій.

Майданчик Youtube є чудовим ресурсом для популяризації брендів, пошуку нових клієнтів і залучення партнерів. Це ефективний інструмент для заробляння коштів, і прекрасне місце, де звичайні перегляди користувачів миттєво конвертуються в грошовий потік і впізнаваність.

Наша розкрутка ютуб дає можливість отримувати якісні результати в найкоротші терміни. Ми пропонуємо комплексне просування відео, яке дозволить вирішити широкий спектр завдань. Кваліфікована накрутка переглядів в youtube дозволить швидко підняти рейтинг ролика, зробивши його популярним для тисяч користувачів.

Відеоролики є одним з найбільш ефективних видів подачі інформації в середовищі Інтернет: поєднання аудіо- та відеоряду, титри, написи, інфографіка дозволяють донести до користувачів потрібну інформацію максимально швидко. Найпопулярніший ресурс, що дозволяє викладати відео відповідно до інтересів цільової аудиторії (для залучення клієнтів, а також отримання додаткового прибутку від реклами), є YouTube. Функція виділеного каналу забезпечує ефективне просування Ютуб в мережі Інтернет для будь-якого бренду.

Розкрутка на YouTube - це не найскладніше завдання, так як, сервіс пропонує безліч інструментів для прояву активності користувача, причому не тільки в позитивному ключі. На відміну від практично всіх популярних соціальних мереж (ВКонтакті, Facebook, Twitter та інших) на Ютубі є можливість вираження несхвальної оцінки, тоді як на Фейсбуці або ВКонтакте можна поставити тільки «лайк».

Як ми знаємо, будь-яка послуга народжується тільки завдяки існуючій потребі якоїсь аудиторії в якомусь продукті. Це формує попит, який і задовольняється пропозицією - це основи економіки будь-якого бізнесу, незалежно від його розміру або тематики.

Що ж є "благами" для власників каналів на Ютубі, бажаючих їх розкрутити і як це правильно робити? Правильно - дії (залучення) на їх каналі і відеороликах: передплатники, перегляди, лайки, репости, додавання в обране, коментарі і т.п. речі, які підвищують залученість користувачів в контент. Найважливішим фактором підвищення позицій відео на YouTube є кількість репоста в соціальні мережі. Велика кількість репоста сигналізує про те, що відео цікаво користувачам Ютуб, тому роботи відеохостингу підвищують позиції відео в пошуку, а також починають активніше транслювати ролик через "пов'язані відео". Як результат, кількість переглядів зростає, у каналу з'являється більше нових передплатників, а у власника - шанувальників.

Зверніть увагу! Залучення репоста буде корисна для просування будь-якого відео, але максимальний ефект дасть в тому випадку, якщо репости будуть залучатися на відео, яке опубліковано на YouTube менше 24 годин назад. У такому випадку шанси відео потрапити в ТОП пошукової видачі значно зростають. Радимо ознайомитися з нашою статтею «Як вивести відео в ТОП пошуку YouTube» - це перший крок, необхідний для якісного просування на YouTube.

Значно збільшать шанси вивести відео на YouTube в ТОП пошуку по просуваються тегам і отримати вибуховий потік зацікавленої цільової аудиторії на постійній основі. Сотні передплатників користувачів, які зроблять репост вашого відео, побачать його в соціальних мережах і ви отримаєте додатковий приплив органічних переглядів.

Завдяки поширенню відео в соц. мережах, ви отримаєте вагому кількість посилань з різних соціальних мереж, це збільшить шанси вивести відео в ТОП YouTube по просуваються ключових запитах і збільшить довіру до каналу. Чим більше репостів набирає ролик в різних соц. мережах, тим цікавіше і корисніше відео, а значить, ваше відео буде відображатися в рекомендованих і інших пропозиційю

Накрутка репостів (Ютуб) діє точно так же, як і накрутка репостів на будь-якому іншому майданчику. Цей принцип «соціальний доказ», який свідчить, що люди завжди вибирають те, що є популярнішим. Якщо у ролика багато переглядів, лайків та репостів його подивляться з більшою ймовірністю, але ж це ваша першочергова мета на шляху до популярності і заробітку - відразу залучити якомога більше людей. Надалі люди, які подивилися ролик, теж його репостнуть (адже інші вже зробили це, я теж хочу!). Репост дає вам додаткових передплатників - люди переглядають його з соцмереж і можуть переходити на ваш канал.

Додатковий аспект великої кількості репостів - збільшення посилальної маси, що є одним з найважливіших аспектів просування каналу на відеохостингу Ютуб. Як відбувається репост відео?

Репост в YouTube - це аналог звичайного репоста в будь-якій соціальній мережі. Користувач Ютуб просто відкриває ваш відеоролик і натискає кнопку поділитися в однієї з ікон соціальних мереж YouTube став дуже популярний. Він настільки зміцнів, що сміливо кидає виклик традиційному телебаченню і все частіше здобуває перемоги, одну за одною.

Аудиторія відеохостингу зростає як на дріжджах, і не тільки тому, що тут можна знайти все що душа забажає. Значна частина активних користувачів цінують Ютуб за можливість продемонструвати широкому загалу свої вміння, поділиться думками, просунути товар. А особливо обдаровані, якщо не брати до уваги промоутерів будь-якого продукту, можуть реалізувати свої таланти, перетворивши їх в дзвінку монету. Однак, як і у всій серйозної роботи, просування на червоно-білому відеосервісі має іншу, менш романтичну сторону.