Накрутка живі Tumblr вподобання Україна платно. Купити дешево. Реальні юзери швидко і онлайн.Як купити перегляди, підписники, лайки, коментарі?

РеєстраціяДодайте кошти на свій балансСтворіть компаніюTumblr вподобання

Ціна грн / 100

Лайк у Tumblr [Україна] [Min: 1] 54.14


Для безкоштовного тестування цієї послуги зв’яжіться з онлайн-консультантом унизу праворуч.


Багатьох користувачів Інтернету цікавить така послуга, як накрутка Tumblr. Проект Tumblr досить незвичайний і відрізняється від звичних соціальних мереж. Йдеться про безкоштовне блог-сервіс.

Він поєднує можливості платформи для блогінгу, дозволяючи створювати короткі замітки, розміщувати улюблену музику, фото і відеоролики і при цьому, у власника аккаунта є право завантажувати фото і відео, які знаходяться на сторонніх сервісах, в тому числі і матеріали з поміткою 18+.

На перший погляд все здається простим, проте в тамблелогу є свої секрети. Тут діють особливі правила. У вас не вийде вести звичайний щоденник, оскільки тлог обмежує пости певним лаконічним форматом. Це свого роду електронна записна книжка або мікроблог, де все дуже стисло і зрозуміло.

Цілком закономірно, що в світі, де людина щодня перевантажений найрізноманітнішої інформацією, така ідея знайшла чимало прихильників. У той же час далеко не всім вдається швидка розкрутка Tumblr за допомогою публікації цікавих матеріалів. Це може відбуватися, навіть якщо ви дуже талановитий блогер, грамотно вибрали тему і щодня створюєте нові оригінальні пости, адже виділитися на тлі 340 мільйонів користувачів зовсім непросто.

Накрутка лайки Tumblr з нашою допомогою допоможе зробити відмінний заділ для популяризації вашого мікроблогу!

У цьому вже переконалися тисячі наших клієнтів, які стали відомими в соціальних мережах. Tumblr - дуже специфічна і тому оригінальна платформа для мікроблогів, як і в інших соціальних мережах, у користувачів є можливість підписуватися на вподобані блоги і бачити їх оновлення у себе в стрічці. Величезну частину контенту мережі займають всілякі картинки, відео і GIF-анімація, до того ж мережа неймовірно популярна в західній молодіжному середовищі.

Саме тому "Tumblr" вважається батьківщиною більшості відомих інтернет-мемів. З розвагами на просторах сервісу все в порядку, але нас перш цікавить чи потрібна накрутка Tumblr-аккаунта і принесуть результат витрачені на просування сили і засоби. Давайте трохи почекаємо з відповіддю, тим більше, що його чіткої форми поки не проглядається. Варто познайомитися з цією унікальною соцмережею ближче.

Основна ідея Tumblr - простота використання. Можливо цей фактор і став першопричиною молодого віку аудиторії. На підтвердження своєї прихильності до нового покоління, розробники додали можливість максимальної персоналізації своєї сторінки.

До речі, накрутку в Tumblr потрібно починати саме з цього. На сервісі весь контент розділений на сім класів: текст, цитата, посилання, чат, фото, відео, і аудіо. Якщо брати середній блог, то він складається з невеликої кількості тексту, густо розведеного всілякої анімацією і картинками. Тому можна констатувати, що сервіс має явно виражений візуальний ухил. Якщо вам підходить така особливість, то накрутка в цій мережі стане для вас корисною. Як і в більшості інших соціальних мереж, тут присутня достатня кількість інструментів взаємодії між користувачами і просування свого контенту.

У Tumblr існує підписка на вподобані блоги з показом їх вмісту в своїй стрічці новин. Також можна залишати схвальний знак (лайк), зробити репост (реблог) публікації зі своїм коментарем і картинкою або без. Ці опції дозволяють використовувати цілком традиційні способи для накрутки. Підписники на Tumblr, наприклад, можуть як постити записи будь-якого типу в свою стрічку, так і можуть робити репости, залишати коментарі та лайкать записи тих, на кого вони підписані. Також є можливість відправляти прямі повідомлення і спілкуватися в рамках даної соціальних платформи; іншими словами, Tumblr - повноцінна соціальна мережа з усіма що додаються можливостями.

Tumblr - це портал з можливістю створювати будь-які записи (блоги) і публікувати в них будь-який контент. У Tumblr популярне розміщення історій, фотографій, GIF анімацією, посиланнями, жартами, розповідями, доріжками Spotify, mp3-записами, відео, філософськими міркуваннями, новинками моди і мистецтво.

Аудиторія Tumblr налічує більше 400 мільйонів користувачів, тому просування профілю дасть відчутний трафік в будь-якій ніші. Яку послугу вибрати для просування профілю? У мережі Tumblr найбільш популярними послугами для просування є лайки, репости і підписники. Ми опишемо переваги кожної послуги. Лайки Tumblr - кожен з користувачів мережі зайде на зазначений запис і поставить під нею лайк. Дана послуга підвищує рейтинг записи і позитивно впливає на рейтинг профілю. Для запису досить 300-500 лайків для позитивної динаміки профілю.