Передплатники , Telegram

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Telegram - Передплатники Весь світ (без гарантії) 145
Telegram - Передплатники Весь Світ в групи (без гарантії) 145
Telegram - Передплатники Російські 757
Telegram - Передплатники Російські (без гарантії) 344
Telegram - Передплатники Росіяни з критеріями (стать) 986
Telegram - Передплатники США 757
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюTelegram - безкоштовний багатоплатформовий месенджер для смартфонів та інших пристроїв, що дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями і медіафайлів різних форматів.

Використовуються пропріетарна серверна частина c закритим кодом, що працює на потужностях декількох компаній США і Німеччини, що фінансуються Павлом Дуров в обсязі близько 12 млн доларів США щорічно, і кілька клієнтів з відкритим вихідним кодом, в тому числі під ліцензією GNU GPL.

Telegram дуже швидко увійшов в життя сучасних інтернет-користувачів. Частково завдяки своїм походженням і ідейному натхненнику, почасти через низку об'єктивних переваг і можливостей. Це і зробило накрутку передплатників Telegram популярною послугою, яка дозволяє швидко і ефективно збільшити охоплення аудиторії, впізнаваність бренду або компанії. Особливість каналу полягає в однобічному зв'язку з читачами.

У такій ситуації кількість передплатників є показником лояльності, наявністю кола фанатів і шанувальників. Цей критерій найчастіше грає велике значення при оцінці каналу потенційними передплатниками і рекламодавцями. Телеграм - новий проект Павла Дурова, який спочатку позиціонувався, як найбезпечніший в світі месенджер. Однак завдяки великому діапазону опцій і можливостей він перетворився в перспективну площадку для просування нових товарів / послуг, торгових марок, ноу-хау і цікавих ідей користувачів.

При цьому багато замовників прагнуть купити накрутку передплатників Telegram по кілька причин:

Така зацікавленість в накрутці нового месенджера обумовлена ​​більш швидким реагуванням його користувачів на пости. Крім того, при оцінці вартості рекламних майданчиків у цій мережі враховується лише кілька факторів: кількість передплатників і переглядів публікації. Накрутка Телеграм-передплатників - ефективний інструмент просування каналу. Аудиторія месенджера налічує мільйони користувачів з різних куточків планети: і багато хто з них - потенційні клієнти для вашого бізнесу.

Telegram по праву можна назвати своєрідним проявом «закритого клубу за інтересами», який надає тільки потрібну людині інформацію. Статистика доводить, що цей додаток має найбільший відсоток залученості в порівнянні з іншими соціальними мережами. Підписуючись на канал або вступаючи в паблік, користувачі вже споконвіку зацікавлені в продуктах / послугах компанії.

Справа за малим - сформувати вигідну пропозицію і розіслати його вашої аудиторії. Дана схема може бути застосована тільки для каналів, що вже набрали достатню кількість клієнтів. Але що, якщо група «живе» всього кілька днів / тижнів / місяців і не користується попитом? Завдання адміністрації - оформити і просунути канал, а накрутка передплатників допоможе зробити перші кроки в цьому напрямку.

Чим накрутка Телеграма відрізняється від накрутки передплатників в Instagram або YouTube і чи потрібна вашому бізнесу дана послуга? Давайте розбиратися разом! Соціальна мережа Telegram набуває все більшої популярності. Безліч людей постійно використовує її для спілкування і перегляду каналів. І хоча її структура дещо відрізняється від загальноприйнятого розуміння соціальних мереж, сьогодні просувати свої ідеї і продукти за допомогою Telegram найбільш ефективно.

Все це робить Telegram не тільки прекрасним месенджером, але і відмінним інструментом для розвитку вашого бізнесу. Але недостатньо просто створити канал або супергрупу, потрібно ще й просунути свою ідею в маси. Тут відмінним помічником буде сервіс по накрутці передплатників, голосувань, переглядів, лайків та опитувань. Напевно, Ви вже могли помітити, як часто в мережі і світі оффлайн стало згадуватися такий додаток, як телеграм. Даний месенджер встиг витіснити практично всіх своїх конкурентів. А після того, як в ньому стала доступна функція створення спільнот, додаток і зовсім придбало статус соціальної мережі. У зв'язку з цим, багато користувачів, що йдуть в ногу з часом, постаралися влаштуватися в Телеграма та створити власні спільноти. Вигідно стало це тим, що багато тематичні ніші виявилися вільними і деякі канали вже давно вирвалися в лідируючі позиції серед інших.

Відповідно, разом з цим з'явився цілком закономірне питання про те, де купити передплатників в телеграм та інші ресурси або накрутити їх на свій канал чи в групу. І тут користувачі зіткнулися з невеликою проблемою: сервісів, що надають подібні послуги не так вже й багато, а надійних з них і зовсім можна перерахувати по пальцях. Напевно, Ви вже могли помітити, як часто в мережі і світі оффлайн стало згадуватися такий додаток, як телеграм.

Вигідно стало це тим, що багато тематичні ніші виявилися вільними і деякі канали вже давно вирвалися в лідируючі позиції серед інших. Відповідно, разом з цим з'явився цілком закономірне питання про те, де купити передплатників в телеграм та інші ресурси або накрутити їх на свій канал чи в групу. І тут користувачі зіткнулися з невеликою проблемою: сервісів, що надають подібні послуги не так вже й багато, а надійних з них і зовсім можна перерахувати по пальцях. Купити передплатників в телеграм можна різними способами. Один з найбільш затребуваних і безпечних - накрутка передплатників через спеціальний софт.

Месенджером телеграм користуються мільйони людей по всьому світу. Він складає гідну конкуренцію Viber і WhatsApp. Динамічно розвивається телеграм - це чудовий майданчик для просування послуг і товарів. Перш ніж купити передплатників в телеграм, потрібно створити публічний канал, на який і будуть підписуватися користувачі.

До переваг накрутки передплатників за допомогою програми можна віднести:

Показники в усіх соціальних мережах цінуються на вагу золота. Telegram - не виняток. Коли акаунти ведуться в форматі публічних сторінок і каналів, особливу важливість набувають передплатники. Існують рейтинги каналів, в яких беруть участь сторінки з сотнями тисяч передплатників і вище. Однак власники профілів з меншою аудиторією збільшують показники в основному з метою позбавлення від гортання. Навіть канали з цікавим контентом страждають від неуважності аудиторії. Головна їх проблема полягає в тому, що гості лише мигцем переглядають записи і йдуть. Дана тенденція актуальна і для публічних сторінок в інших соцмережах.

Своєчасна і швидка накрутка телеграм передплатників на канал допоможе вирішити цю та багато інших проблем.