Голосування , Twitter

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Twitter - Голосування 69
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюВсе більше активних користувачів соціальних мереж використовують Twitter не просто для спілкування і обміну контентом, а також в якості рекламного майданчика. Саме Twitter дозволяє донести в маси свої думки, ідеї, розповісти про цікаві проекти. Однак, щоб опубліковані матеріали побачила аудиторія, мало просто створити профіль. Необхідно стати популярним і накрутити фоловерів Twitter (не тільки знайомих, але й незнайомих), які будуть активно коментувати записи, ділитися інформацією зі своїми підписниками, брати участь в опитуваннях.

Зростання популярності в Twitter є «сніговою кулею». Спочатку ви маєте мінімальну грудку снігу. При цьому кожна нова сніжинка притягує нову, створюючи величезний сніжний ком. Підписники Twitter працюють таким же чином. Спочатку ви залучаєте аудиторію усіма можливими способами, після чого нові користувачі самостійно звертають увагу на ваші записи, які вже користуються великою популярністю.

У соціальних мережах і на сайтах часто влаштовують конкурси з призами. Учасникам інтернет-голосування потрібно набрати певну кількість голосів, лайків, коментарів або репостів для перемоги. Якщо до бажаної перемоги в конкурсі не вистачає кількох голосів, то на допомогу в конкурсі прийде накрутка голосів.

Накрутка в соціальних мережах вже стала настільки буденним явищем, що більшість профілів або сторінок регулярно або ж частково користуються такою послугою.

На жаль, розкрутити новий профіль і домогтися більшої кількості лайків або підписників природним шляхом стає все складніше. Спробуйте, наприклад, створити новий профіль або групу в соціальній мережі і Вам доведеться чекати перші 1000 підписників кілька тижнів або навіть місяців. Навіть уже розкручені канали та групи в соціальних мережах підтримують свою популярність додатковими накрутками.

Щоб Вас помітили в інтернеті, необхідно мати не тільки якийсь талант чи важливий контент, яким Ви хочете поділитися, а й певні навички для розкрутки і реклами сторінок або каналу в мережі. І майже завжди, потрібен не малий бюджет, при цьому немає ніяких гарантій, що ці кошти окупляться і не будуть «злиті в пустку».