Перегляди , Vimeo

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Vimeo - Перегляди відеороликів 69
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампанію«Vimeo», (vimeo.com) - безкоштовний відеохостинг. Запущений з листопада 2004 року. Сайт знаходиться під управлінням InterActiveCorp. На сайті можна викладати відео, загальний розмір яких не може бути більше 500 мегабайт в тиждень (при наявності безкоштовного аккаунта).

Доступні мови інтерфейсу: англійська, іспанська, французька, німецька та японська. У 2010 році Vimeo був номінований в категорії «Краще співтовариство» на премію 14th Annual Webby Awards.

На сьогоднішній день на Vimeo зареєстровано більше 15 мільйонів користувачів, а щомісячні перегляди на майданчику становлять понад 100 мільйонів.

Для клієнтів, які мають власні Vimeo-канали, що працюють з комерційною метою, наші послуги дозволять підвищити популярність і відвідуваність, збільшити активність користувачів, отже, рівень індексації і прибуток з переглядів від реклами для розвитку вашого бізнесу.

Найрізноманітніше відео можна зробити популярним на Vimeo, набравши початкову «критичну» масу переглядів. Увага наступних користувачів буде залучати вже не тільки суть самого матеріалу, але і його висока популярність, а також рейтингові показники і коментарі глядачів.

Звернувшись до нас, Ви зможете зробити накрутку переглядів Vimeo в найкоротші терміни.

Наша компанія пропонує дієві інструменти, що дозволяють накрутити перегляди Ваших відеороликів користувачами з СНД. Ми використовуємо новітні технології просування, що забезпечують дієві результати в мінімальні терміни.

Замовляючи легальну накрутку переглядів Vimeo у нас, Ви не ризикуєте бути заблокованим адміністрацією сайту за використання програмних ботів і роботів. Всі перегляди виконуються живими користувачами з країн СНД, дозволяючи підняти рейтинги популярності Вашого контенту. Тут Ви зможете максимально швидко підвищити популярність свого відео, отримуючи відмінні фінансові результати. Набравши необхідну початкова кількість переглядів, відеоматеріал на Vimeo буде привертати увагу глядачів, приносячи Вам гарний прибуток.

Vimeo - безкоштовний відеохостинг аналогічний сервісу YouTube. Більше популярний у англомовній аудиторії. Мережа дозволяє блогерам заробляти на переглядах роликів, проте самої реклами на роликах - немає. На відміну від YouTube, сервіс не орієнтований на всі країни, а тільки деякі. Наприклад, Росії в списку країн немає і не планується. За використання сервісу доведеться заплатити гроші самому блогеру.

Більш того, конкуренція по роликах набагато нижче ніж в YouTube і це дає шанс не дуже знаменитим блогерам. Накрутка переглядів vimeo високої якості - послуга сервісу дозволяє залучати перегляди на відео популярного відеохостингу.

 Просування в вімео залишається одним з головних питань користувачів даної відеоплощадкі в зв'язку жорсткими правилами співтовариства. Спеціально розроблена послуга сервісу дозволяє накрутити перегляди vimeo сприяє в просуванні відео на високі, а головне топові конкурентно здатні позиції пошукової видачі.

Накрутка переглядів онлайн забезпечує популяризацію відео в мережі, а для досягнення максимального результату рекомендуємо виконувати коректну оптимізацію відео. Використовуйте релевантні ключові входження згідно пошуковим запитам відео в настройках назви і опису.