Прослуховування треків (Plays) , SoundCloud

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
SoundCloud - Прослуховування треків (Plays) 8
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюЖиві, дуже якісні користувачі з усього світу, будуть прослуховувати вказаний трек в SoundCloud.

 Збільшення числа прослуховувань впливає на підвищення рейтингу, дає можливість виділиться із загального потоку треків і зробити його більш популярним. Підходьте комплексно до просування! Для збільшення шансів вивести трек в ТОП найкращих, використовуйте «Коментарі», «Лайки» і «Скачування».

Якщо ви талановитий музикант зі стажем, але ще не встигли стати популярним або недосвідчений новачок в світі музики, накрутка SoundCloud те, що допоможе вам стати відомим і добре заробляти на своїй творчості. Профільна майданчик дозволяє не тільки популяризувати свої пісні, а також непогано заробляти на прослуховуваннях.

Саундклауд відкриває великі можливості для розкрутки в музичній індустрії, ніж активно користуються багато музикантів. Самостійно розкрутити нові треки і вивести їх в ТОП Саундклаун непросто. Навіть якісний музичний контент не завжди отримує достатньо уваги з боку слухачів. Хочете виправити цю несправедливість і стати відомим серед великої аудиторії? Поспішайте накрутити прослуховування в SoundCloud.

Платна накрутка за гроші дозволить не просто збільшити показник на лічильнику, а домогтися поставлених цілей в 2020 році і вивести свою творчість на новий рівень.

Прослуховування SoundCloud 2020 року - кращий спосіб підвищити популярність! Щоб здобути популярність в Саундклауд і за межами музичної майданчики, необхідно не тільки створювати якісний музичний контент, а також просувати і розвивати свою творчість усіма можливими способами. Найпростіший і швидкий метод за гроші розкрутити треки - замовити прослуховування і передплатники SoundCloud.

Фільтри майданчики обов'язково помітять, що саме ваші пісні часто прослуховує багато користувачів і поліпшать їх індексацію. Після накрутки композиції швидко підуть вгору в рейтингу і вже незабаром отримають шанс зайняти лідируючі місця в ТОП Саундклауд і вийти на один рівень з хітами. Як тільки ваші треки потраплять в ТОП, їх побачить багатотисячна армія меломанів. При цьому багато користувачів захочуть послухати, скачати і лайкнути сподобалися композиції, ніж збільшать популярність не тільки самого треку, але і аккаунта в цілому.

Будь-яка накрутка в соціальних мережах - ризик отримати бан або інші санкції. Фільтри Саундклауд стежать за аномальної активністю і швидко фіксують будь-які порушення. Як тільки ви спробуєте запустити безконтрольну накрутку або додати низькоякісних ботів, роботи зафіксують порушення і «нагородять» ваш профіль блокуванням. Спочатку сервіс SoundCloud запускався в якості онлайнової платформи для незалежних музикантів, де вони могли б опублікувати свої твори, обмінятися досвідом з колегами та поспілкуватися з шанувальниками. Для цього кожному зареєстрованому користувачеві надається можливість завантажити до трьох годин власної музики з можливістю збільшення цього значення при покупці платного аккаунта.

Soundcloud - це ціла музична всесвіт з законами подібними реальному світобудови. Там, як і в навколишньому нас космосі, більш масивні тіла мають властивість притягувати планетоїди, в нашому випадку ця алегорія, звичайно ж, відноситься до передплатників. Як і в реальності, в далекому безжиттєвому просторі спалахують зірки, поступово акумулюючи близько себе блукаюче речовина, і від того їх світло стає все яскравіше. Але хто хоч трохи знайомий з небесною механікою, знають, що для того, щоб зірка засяяла, їй потрібно набрати певну масу.

Для мешканців всесвіту Soundcloud така маса тотожна увазі передплатників, і накрутка Soundcloud відмінно підходить для його залучення. У далекому 2006 році о накрутці прослуховувань і просуванні музики не могли навіть подумати, такі поняття були геть відсутні. Але ідея і перші плани по створенню музичної платформи з особливими унікальними можливостями, завдяки яким це б стало можливим, з'явилися в голові у шведського звукорежисера Алекса Льюнг. Первісна задумка не мала під собою цілі створити глобальну мережу з обміну треками. Засновники всього лише хотіли спростити спілкування між музикантами, прискорити просування своїх авторських творів, створивши подобу музичного Linkedin.

По-перше, якщо ви зарекомендуєте себе з хорошого боку, то вам будуть доступні контакти ваших одногрупників та друзів. Це може допомогти не тільки в якнайшвидшій монетизації ваших власних творів, а й у пошуку роботи якщо ви, наприклад, звукорежисер і займаєтеся зведенням, мастерингом тощо. Ну а якщо ви вже досягли того рівня, при якому ваші треки вже знаходяться на "полицях" магазинів. Такий аккаунт з хорошою накруткою Soundcloud передплатників допоможе значно збільшити обсяг продажів.