Накрутка живі Facebook коментарі Україна платно. Купити дешево. Реальні юзери швидко і онлайн.Як купити перегляди, підписники, лайки, коментарі?

РеєстраціяДодайте кошти на свій балансСтворіть компаніюFacebook коментарі

Ціна грн / 100

Facebook Post Share [HQ] [MAX: 1K] [Час початку: 0-6 годин] [Швидкість: 1 к/день] [Min: 10] 529.32
Facebook Жіночі спеціальні коментарі [реальний] [Макс: 100] [Час початку: 1 година] [Швидкість: миттєвий] [Min: 10] 582.25
Facebook Male Custom Comments [Max: 100] [Час початку: 1 година] [Швидкість: миттєвий] [Min: 10] 582.25
facebook спеціальні коментарі [реальний] [Макс: 30] [Час початку: 1 година] [Швидкість: миттєвий] [Min: 10] 635.18
Коментар Facebook Відповідь [Макс: 200] [Час початку: 0-6 годин] [Швидкість: 200/година] [Min: 10] 846.91


Для безкоштовного тестування цієї послуги зв’яжіться з онлайн-консультантом унизу праворуч.


Накрутка Facebook коментарів - простий і доступний кожному спосіб швидко розкрутити профіль або групу в одній з найбільш популярних соціальних мереж, налагодити ефективні канали комунікації з підписниками.

Накрутка відгуків в Facebook давно перетворилася в об'єктивну необхідність, що дозволяє не просто поліпшити показники власного пабліку, а також забезпечити відповідну реакцію цільової аудиторії у вигляді коментарів під час обговорення найбільш цікавого контенту. Чим більше живих відгуків і комментарів на постах в аккаунті або групі, тим більше впізнаваємим і популярним буде ваш аккаунт.

Купити коментарі до запису, фото або відео в Facebook.

При замовленні, Вам необхідно вказати тематику коментаря (загальний вміст, про що писати та ін..), грунтуючись на якому, виконавці за винагороду напишуть самостійно коментар до зазначеного посту, або написати вже готові коментарі кожен з нового рядка і пронумерувавши. Коментарі публікують користувачі з різних країн, переважно з Росії та країн СНД. До публікації забороняються коментарі або відгуки негативного / політичного змісту. Запис (пост) повинен бути відкритим і загальнодоступним, з можливістю коментування для будь-яких користувачів.

Facebook - одна з найпопулярніших соціальних мереж багатогранного спілкування. Унікальність даної платформи полягає в простій і швидкій взаємодії користувачів, що знаходяться в будь-якій точці світу. Використовуючи зручний функціонал, можна підтримувати відносини не тільки з друзями, але і з партнерами по бізнесу, сфера діяльності яких перетинається з вашими інтересами.