Перегляди відео , Facebook

Послуги: Ціна за 1000 штук: / грн.
Facebook - Перегляди відео (мінімум 100) 23
Facebook - Перегляди відео (мінімум 500) 15
Facebook - Перегляди відео трансляцій (прямий ефір) (150 хвилин) 6881
Facebook - Перегляди відео трансляцій (прямий ефір) (300 хвилин) 12998
Як придбати послуги на SocLike ?

Реєстрація

Поповнюєте баланс

Створюєте кампаніюЗараз найбільш ефективним методом просування будь-якого продукту, будь то талант або креативність, товару, послуги або бренду, є мережа інтернет, що охоплює тематичні сайти, популярні соціальні мережі, великий діапазон відеоканалів. 

Однак особливий інтерес у підприємливих користувачів і компаній, що розвиваються, викликає накрутка переглядів в Facebook. 

Накрутити перегляди в Фейсбук - це швидкий і недорогий спосіб розкрутити свою сторінку, компанію, бренд. Накрутка переглядів Facebook - дає можливість накрутити лічильник переглядів до бажаної кількості і швидко популяризувати ваш ролик і вивести його в ТОП по ключовим запитам. Накрутити Facebook цією послугою можна посиланнями на відео як зі сторінок FanPage (паблік) так і з особистих профілів! 

Відео в Facebook як і в Youtube потрібно розкручувати, і найпростіший метод - це накрутити перегляди відео у Facebook. Це зробить ваше відео максимально популярним. Креативні блогери, талановиті виконавці, громадські об'єднання та виробничі компанії активно просувають себе, свої продукти за допомогою відеороликів. Це ефективний спосіб стати популярним або успішним в бізнесі. 

Однією з найбільш ефективних майданчиків розміщення відеоконтенту є Facebook - соціальна мережа з 2-ома мільярдами користувачів. За своєю популярністю вона конкурує з затребуваними відеохостингами. Кількість переглядів роликів тут може легко перевищити мільйон і привернути увагу інвесторів, рекламодавців. 

Забезпечити інтерес до контенту на сторінках Фейсбук допоможе професійна накрутка. Збільшення переглядів відео в Facebook: гарантія якості просування в рекомендаціях до перегляду в такий популярної мережі, як Facebook, безпосередньо залежить від кількості користувачів, які переглянули ролик. 

Пропонуємо кваліфіковану допомогу в накрутці на цьому ресурсі. 

Серед наших переваг: 

- замовити послугу можна в цілодобовому режимі 

- доступна вартість і висока рентабельність накрутки 

- гарантія якості і досягнення бажаного результату 

- використання живих офферних акаунтів дозволяє уникнути проблем з модерацією 

- швидкий старт сприяє оперативному просуванню ролика в мережі Перегляди відео Facebook - залучення переглядів на відео ролик на Facebook. 

100% гарантія на додавання переглядів на відео в Facebook. 


Перегляди на відео Facebook мають високу швидкість накрутки (додавання). Велика кількість переглядів додається на відео, особливо відразу після публікації в соціальній мережі FaceBook підіймати його в пошуку і в рекомендаціях (рекомендованих розділах, рекомендовані Facebook) для користувачів соціальної мережі Facebook. 

Накрутка переглядів Facebook сьогодні використовується не тільки новачками, але і досвідченими користувачами соціальних мереж, які розуміють, що кожен день їм доводиться боротися з конкурентами і виходити на перші позиції в рейтингах. Навіть якщо ви тільки починаєте освоювати всі переваги роботи з аудиторією через Facebook, сьогодні у вас є всі шанси зробити сторінку популярною, використовуючи не тільки свої навички, а й ефективно працюючі сервіси. 

Навіщо потрібні перегляди? Перегляди формують репутацію і рейтинг сторінки. Сьогодні користувачі менше читають, але більше дивляться. Саме тому власники акаунтів все частіше роблять ставку на фото і відео. Відеоматеріали, крім лайків, отримують ще й перегляди. За кількістю переглядів користувач зазвичай приймає рішення щодо того, чи дивитися це відео, а також підписується на сторінку або проходить повз. 

Перегляди Facebook - це показник якості відео, завдяки якому можна оцінити популярність відеоролика Чим більше переглядів у відео ролика - тим популярнішими є відео. Отримайте сервіс, який дозволить збільшити кількість переглядів на вашій сторінці Facebook або профілі, що дозволить вашим підписникам взаємодіяти, а, бачачи сильну активність ми проведемо це через нашу платформу.

Які переваги покупки переглядів Facebook для публікації:

- Ви отримаєте реальні перегляди Facebook від активних користувачів 

- Користувачі, які дивляться ваше відео іноді орієнтовані на основі теми вашого посту. За допомогою відео в Facebook ви зможете швидко знайти свою аудиторію і вибудувати воронку продажів.

Для чого потрібна воронка продажів? Для того, щоб забезпечити ланцюжок нагадувань і довести клієнта до оплати / реєстрації / заявки.

Чому треба купувати тривалі перегляди відео в Facebook? Автоматика соц. мережі Facebook зараховує перегляд відео, якщо його дивилися більше 3-х секунд. Але якщо відео триває довше, то сильно короткі, по кілька секунд перегляди, не просунуть ваше відео в Facebook і не зроблять його популярним.

Наш сайт продає тільки тривалі, повні 100% перегляди відео в Facebook від реальних людей - це гарантує дотримання правил соц. мережі Facebook. Справжні тривалі відео перегляди - це якісне рекламне просування в Facebook за розумні гроші. Кількість користувачів Facebook в 2018 році досягло позначки в 2 млрд. А це, на секунду, майже 20% всіх жителів нашої планети. При цьому Facebook реєструє більше 100 мільйонів годин переглядів відео щодня. Знаючи ці дані, легко пояснити той факт, що майже 91% всіх великих світових брендів інвестують гроші в рекламні кампанії на Facebook. Якщо Ви ще не в їх числі, то ось Вам трохи корисної інформації про особливості відеореклами на Facebook.